Sayfa 170/983 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Ben 1,31 vedalastim, alan hayirini gorsun.
    Alan hayrını görsün..
    Arkasından nasılda çaktım mesajı...
    Çok etik bulmadım...
    Bana neyse de sattığın arkadaşın maliyeti şimdi 5 kademe yukarıda kaldı..
    O sizin yazdıklarınız hakkında ne düşünüyordur..
    Artık orasını siz düşünün..
    Neyse çok uzattık..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hürriyet emlakı 330 milyon TL olarak değerlemişler.Eğer doğruysa Hürriyet.com kaç lira eder.Düzgün bir değerleme yapsalar bence 1 milyar eder demektir tahminimce.İnternet reklam gelirleri yanılmıyorsam 130 milyon TL. filan gibi bir rakam.Asıl bitcoin burada uzaklarda aramayın bence.Yalnız tek sorunu borç sarmalı ve finans ihtiyacı.Onuda herhalde grup içinde halledecek.Mesala bazı şirketlerini DGZTE'ye satabilir(Aldığım bir haber yok sadece Tahminlerim)Zaten bunun benzerini Hürriyet emlakın bir bölümünü %25'ini DGZTE'nin sahibi olduğu Öncü girişime satarak gösterdi.Ama turpun büyüğü heybede.Ana sitesini ayrı bir şirket haline getirip değerleme yaparsa milyarlar edebilir.
    Burada yer alan paylaşımların hiç biri yatırım tavsiyesi veya yatırım danışmanlığı değildir.Buraya bakarak kesinlikle yattırım yapmayın

3. Teknik olarak kapanış güzeldi.. Bakalım hayırlısı. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Hürriyet emlakı 330 milyon TL olarak değerlemişler.Eğer doğruysa Hürriyet.com kaç lira eder.Düzgün bir değerleme yapsalar bence 1 milyar eder demektir tahminimce.İnternet reklam gelirleri yanılmıyorsam 130 milyon TL. filan gibi bir rakam.Asıl bitcoin burada uzaklarda aramayın bence.Yalnız tek sorunu borç sarmalı ve finans ihtiyacı.Onuda herhalde grup içinde halledecek.Mesala bazı şirketlerini DGZTE'ye satabilir(Aldığım bir haber yok sadece Tahminlerim)Zaten bunun benzerini Hürriyet emlakın bir bölümünü %25'ini DGZTE'nin sahibi olduğu Öncü girişime satarak gösterdi.Ama turpun büyüğü heybede.Ana sitesini ayrı bir şirket haline getirip değerleme yaparsa milyarlar edebilir.
    Burada yer alan paylaşımların hiç biri yatırım tavsiyesi veya yatırım danışmanlığı değildir.Buraya bakarak kesinlikle yattırım yapmayın
    Yorumunuz için teşekkürler sayın bist

5.  Alıntı Originally Posted by osma Yazıyı Oku
    istifanın değeri 330 milyon kendi değeri 700 milyon.diger aktifler hariç.ilginc
    Merhaba sayın osma,
    Bu gelen haberle ne amaçlanıyor? Yıl sonu şirket bilgilendirme gönderilme zorunluluğu mu var? Başka bir sebepten mi acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Merhaba sayın osma,
    Bu gelen haberle ne amaçlanıyor? Yıl sonu şirket bilgilendirme gönderilme zorunluluğu mu var? Başka bir sebepten mi acaba?

Merhaba arkadaşlar gelen son haber rutin bir haber midir? Yorum yapabilecek var mı? Saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar gelen son haber rutin bir haber midir? Yorum yapabilecek var mı? Saygılar

Merhaba istiraklerin nominal sermayeye değerleri belirtilmiş.istirakte sermaye artırımı olduğu icin bağlı ortaklık ve iştiraklerin son hallerini açıklamak zorundalar.bir şey olmaz bu haberden ama şunu görm3k lazim altifine göre çok ucuz hisse

8. Mesel almanyadaki şirkete 300 milyon avro yatırdım diyor ama satarsa kaça satar bir buna bakmak lazım.bir de 300 milyon avrodan zararlar çıkınca ne kalmis ona bakmak lazım.goremiyoruz bunu.bu nedenle 300 milyon avro havada kaliyor

Sayfa 170/983 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •