Sayfa 202/983 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2. çok değer verdiğim durdo hissesi de bu gün %11 artıda...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. sen dersin de olmaz mı abim durdo vesbe hurgz şimdi de içinde bulunduğumuz blcyt da sıra inş oda yakındır sabır ile beklemeye dewam

4.  Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    He yaa cok hayır sever bir insan. Insanlarin para kazanması icin adeta yırtınıyor. Anlayana
    doğrudur yırtındık durduk artık kim aldı kim sattı bilemem...galiba beni sevip bana değer verenler kazandı...

ama beni çekemeyenler ,sevmeyenler ve kalplerindeki kötülükten dolayı herkesi öyle sananlar ise kayıp ettiler...

bu kötülerden kimisi ben yazdığım için satıp çıktı kimisi de ben yazdığım için almadı..

ama kayıp edenler onlar oldu....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Vay be kimse bir şey yazmıyor...

6. Reuters: Demirören, Doğan Medya varlıklarını almak için anlaştıReuters: Demirören, Doğan Medya varlıklarını almak için anlaştı Reuters'ın haberine göre, Demirören, Doğan Medya varlıklarını almak için anlaşmaya vardı 21 Mart 2018 Çarşamba, 16:27 Güncelleme: 21 Mart 2018 Çarşamba, 16:32
    Reuters'ın haberine göre, Demirören, Doğan Medya'nın varlıklarını almak için anlaştı.

Bunun öncesinde, Doğan Grubu hisseleri, basında çıkan haberler ile sert yükselmişti.

DOĞAN GRUBU HİSSELERİ BASINDA ÇIKAN HABERLERLE SERT YÜKSELDİ
    DOĞAN GRUBU HİSSELERİ BASINDA ÇIKAN HABERLERLE SERT YÜKSELDİ
    Konu ile ilgili açıklamanın akşam saatlerinde KAP yoluyla yapılacağı belirtildi.

BLOOMBERG TE ÇIKAN HABER MANŞETTEN

sabırla hisseyi taşıyanlara helal olsun

eski göz ağrılarım

yakında bende tekrar kavuşurum inşallah
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7. Doğanın hükümetle olan çekişmeleri nedeni ile diplerde olan bir kağıttı zaten

şimdi el değiştiriyor olması

kağıdın dohol gibi hantal olmaması

kağıdın önünü açmış görünüyor

bence bu haberle dgzte ile birlikte grup kağıtlarında yükselişte başı çekme potansiyeli var

uzun süre kimseye mal kaptırmayacaklar gibide bir durum var ortada sanki
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...

8. son 5 dk dır 1 lot bile satılmadı tahtada çok garip

Sayfa 202/983 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •