Sayfa 205/983 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. 1milyar 250 milyon dolar karşılığı diye. Bir haber okudum ama işleyiş dediğiniz gibi enteresan

2.  Alıntı Originally Posted by ademdaa Yazıyı Oku
    Üstad ne demek istediğini tam olarak anlayamadım.
    Biraz açabilir misin?
    Bugün imkanın olsaydı bir daha almamak üzere tavandan satacağını söyledin doğru mudur?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gördüğüm kadarıyla benim de daha önce alım-satım yaptığım ve halen yeni alım için takibimde olan bir diğer hisse senedin(İHLGM) forumunu takip ediyorsunuz. Teknik analiz dışında, o forum da hatırı sayılır ölçüde teknik analiz, alım-satım, spekülasyon – manipülasyon, bugün ki dünya piyasaları ve borsaları hakkında bir şeyler karaladım. Muhtemel ki, yaklaşık bir buçuk ay önce hem uzun süredir planladığım özel işimi halletmek hem de borsadan biraz uzak kalmak için ara verdiğimden haberdarsınız. O forum da edindiğim dostluklar adına geçen hafta güncellenmiş teknik analizi koymuştum. Dolayısıyla sitem olarak kabul ederseniz J en son sizden bu tür bir soru beklerdim.
    Çoğu yatırımcının aksine ben tavanlardan(hele hele günlük %20 gibi) pek hoşlanmam. Haber akışı üzerine gelen tavan serisinden iyice çekinirim. Nedeni;

1. Tavan yapan ya da seriye bağlayan hisse senetleri, spekülasyon hadi neyse ama en kötüsü manipülasyona her zaman açıktır. Çok can yakar.
    2. Doğru ya da hatalı bir analiz yapıyorsunuz, dolayısıyla analize göre alım satım fiyatlarınız var. Ama manipülasyona açık hisse senedin de gece karanlıkta yol almak gibi önünüze göremezsiniz. Nerede satım yapacağınızı bilemezsiniz. Sonu da genelde hep hüsranla biter.

Özel bir şey bildiğimden değil. Ben sattıktan sonra 3 de katlasa KEŞKE demem. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. J
    SAYGILARIMLA

3. SN emilgudea acaba Afyon a bir bakabilirmisiniz burda yazmam hoş olmadı ama rica etsem 😊

4.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    1milyar 250 milyon dolar karşılığı diye. Bir haber okudum ama işleyiş dediğiniz gibi enteresan
    Bu paranın ne kadarı Hürriyet için verildi acaba?

5. O kadarını bilemiyorum. Haber de yazan bu kadardı arkadasım yarın olsun hayrola diyeceğiz srtık

6. Doğan Medya Grubu bünyesinde yer alan kuruluşların tamamı şu şekildedir: Kanal D, CNN Türk, tv2, Dream TV, Dream Türk, Hürriyet, Posta, Fanatik, Hürriyet Daily News, TME, Doğan Burda Dergi, Doğan Egmont, Doğan Kitap, Dergi Pazarlama ve Planlama (DPP)

Yıldırım Demirören ile Aydın Doğan'ın avukatlarıyla birlikte katıldıkları son toplantıdan anlaşma çıktı. Anlaşmaya göre, Hürriyet, Posta ve Fanatik gazeteleri ile CNN Türk ve Kanal D televizyonları, Doğan Burda dergi grubu ile Türkiye'nin en yaygın gazete dağıtım*yaysat

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şirketimiz'in aralarında Doğan Dağıtım Satış Pazarlama Matbaacılık Ödeme Aracılık ve Tahsilat Sistemleri A.Ş. ("Yaysat"), Doğan Gazetecilik A.Ş. (Posta, Fanatik), Doğan Haber Ajansı A.Ş., Doğan TV Holding A.Ş., DTV Haber ve Görsel Yayıncılık A.Ş. ("Kanal D" TV), Doruk Televizyon ve Radyo Yayıncılık A.Ş. ("CNN Türk" TV), Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. ve Mozaik İletişim Hizmetleri A.Ş. ("D Smart")'nin de bulunduğu, yazılı ve görsel medya bölümünde faaliyet gösteren doğrudan ve dolaylı bağlı ortaklıklarımızdan önemli bir kısmının sermayelerinde sahip olduğumuz paylarımızın tamamının satışı ve devri konusunda, 1.100.000.000$ (Birmilyaryüzmilyon Amerikan Doları) "işletme değeri"nden, ilgili finansal borçların indirim konusu yapılması suretiyle, 890.000.000$ (Sekizyüzdoksanmilyon Amerikan Doları) "hisse değeri" üzerinden, Demirören Holding A.Ş. ile görüşmelere başlanmıştır. Konuya ilişkin gelişmeler oldukça, ilgili mevzuat kapsamında ayrıca kamuya açıklama yapılacaktır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/669782

8. Gece gece iyi geldin. Hayirli ve ugurlu olsun

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 205/983 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •