Sayfa 242/983 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by satabay55 Yazıyı Oku
    Evet 3 madde imiş gibi gözüküyor ancak hesaplamalar satış tarihi değil KAP açıklama tarihine göre.)22.03.2018=
    Kapa haber gönderen satan şirket.
    Ve Satan şirket diyor ki x şirkete medya grubunu satış konusunda görüşmelere başladık diyor.

Alan x şirketin de kapa ayrıca haber göndermesi gerekiyor halka açık bir şirket olarak,
    (halka açık mı hangi şirket? Ben anlayamadım)
    Demeli ki ben x şirketinden medya grubunu aldım/ almak yönünde görüşmeler yapıyorum vs..
    Böyle bir haber olmadığına göre bu durum hangi maddelere giriyor

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Cobravera Yazıyı Oku
    Borsa kotundan çıkma kararının kamuoyuna açıklama tarihi baz alınır.

Henüz satış gerçekleşmedi, satıldiktan sonra kottan çıkma kararı çıkarsa tabi, çıkmayadabilir yani, bildiğim kadarıyla halka açıklık orani %5 e kadar olan şirketler kottan çıkabiliyor. Bunun %22 si

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    peki % 22 olduğu için bu durumda çağrı yapamaz sonucu mu çıkıyor

3.  Alıntı Originally Posted by ademdaa Yazıyı Oku
    peki % 22 olduğu için bu durumda çağrı yapamaz sonucu mu çıkıyor

Spk mevzuatı bu şekilde, son iki yılda kottan çıkma başvurusu yapan şirketlerin halka açıklık oranları %5 ve altı olanlar.

4. beyler perşembe günü elimdeki mipazları hürriyet ile değiştirdim cuma günü ise dohol hürriyete göre daha iyi durduğu için değiştirsem mi diye düşündüm am elim bir türlü varmadı. ne dersiniz hürriyette mi kalayım yoksa pazartesi doholle değiştireyim mi?

5. Ademdaa ve cobravera kafa karıştırmayın arkadaş çağrı fiyatı falan millet catir catir kağıt alıyor.Dogan tavana devam edecek garanti.Haftaya full kazanç gözüküyor.Sizene çağrı fiyatından hedef fiyat koyun satın kardeşim.

6. Sirkete cagri yaptirip kottan cikardiniz. Fiyatini bile belirlediniz helal olsun. Bozacinin siracilarimi var burda? Ben yeniyim o yuzden soruyorum.

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Ademdaa ve cobravera kafa karıştırmayın arkadaş çağrı fiyatı falan millet catir catir kağıt alıyor.Dogan tavana devam edecek garanti.Haftaya full kazanç gözüküyor.Sizene çağrı fiyatından hedef fiyat koyun satın kardeşim.
    Bizimde temennimiz bu yönde, kottan çıkacağına ihtimal vermiyorum. Kazançlı bir hafta olması dileğiyle

8.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Ademdaa ve cobravera kafa karıştırmayın arkadaş çağrı fiyatı falan millet catir catir kağıt alıyor.Dogan tavana devam edecek garanti.Haftaya full kazanç gözüküyor.Sizene çağrı fiyatından hedef fiyat koyun satın kardeşim.
    Güzel kardeşim benim hedef fiyatım belli
    5 TL ancak belirsiz olan bu konuda bilgi sahibi arkadşalardan yardım ve bilgi edinmek istedim.
    Hisse 4 lira iken 2 çağrı fiyatı 2 tl diye açıklanırsa o zaman ne olacak belirsizlik varsa hedefle birlikte bu belirsiz durumu da aydınlığa kavuşturmak gerekir.

Sayfa 242/983 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •