Sayfa 343/983 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    kottan çıkmazsa bunların hepsi mümkün.eğer çıkacak olursa üzer herkesi...
    arkadaşım ne manipilasyonu iş yatırımın bülteninden bahsediyoruz resmi belge diyorsun...olabilecekleri konuşmayıp pembe tablo mu çizelim burada...ya kottan çıkarsa ne olacak.sen ne diyeceksin o aman.her ihtimali konuşacaz tabiki...

2.  Alıntı Originally Posted by norşinli Yazıyı Oku
    Birileri ısrarlı o yazıyı ısıtıp ısıtıp buraya getiriyor zararda olan satarsa vebalini ahını nasıl alacak ayıptır
    allahınızdan bulun
    o yazı dediğin iş yatırımın açıkladığı bülten.bu hisseye yeni girecekler bunu araştırıp öyle girmeli bence...burada pembe tablo çizenleri okumak istiyorsan buyur oku...

3.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    yaw arkadas yaziyi bile okuyup yorum yapamiyormusunuz...o 0.78 fiyat dohol icin ayrilma hakki...yani bu satisa onay vermeyen kucuk pay sahipleri icin 0.78 ayrilma hakki...hurriyet gazetesiyle alakasi yok...hem hurriyeti bu kadar fiyata sattik denmedi ki cagrisi belli olsun 1 milyar 100 milyon dolar dogan medyaya bicilen fiyat bunun icinde dogan gaztecilik te var hurtiyette var cnn de var kanal d var DHA da var var da var
    heleşükür birisi bir açıklama yapmış...tesekkürler...

4.  Alıntı Originally Posted by cesur555 Yazıyı Oku
    bu tahta kesinlikle bi koza tahtası değil gerel tahtası değil sasa tahtası değil banvit tahtası değil yataş tahtası değil . kesinlikle değil . böyle bi tahta yok borsa tarihinde o her ve o ard arda yapılan hareketten sonra son 2 günkü hareket hiç alakası yok uzaktan yakından alakası yok o saydığım tahtalarla . ilerleyen günlerde bu işlerin acemisi olan oyuncular mala girenler ne demek istediğimi anlayacaklar . o yüzden diyorum DİKKAT DİKKAT DİKKAT
    yaturecün emmmeee tavsüye etmeyecün

5.  Alıntı Originally Posted by cesur555 Yazıyı Oku
    ben size böyle olacağını 1.6 lardayken buraya yazmıştım . ve beni sizi bilgilendirdiğim için beni engellemişler veya engelletmişler . süreli dikkat edin yazdım . tecrübelerim i paylaştım ilk durak 1.23 dedim engellettiler beni siteye yazamadım 1 hafta . gelelim şimdiye ne olur = 1.20 ye dokunacak bi defa bugün yarın öbürgün haftaya vs artık . 1.20 den yukarı döndü dödü . aşağı kırarasa külliyen geçmiş olsun hepinize . iyi günler ...
    Sn. cesur
    burası bir form, insanlar bilgilerini, öngörülerini fikirlerini elbette paylaşacak. herkes yazınları kendi süzgeçinden geçirir kendi mantık, bilgi, birikim ve risk iştahına göre hareket eder. ancak yazınızda dikkatimi çeken bir husus oldu. neden "hepimize" değil de "hepinize" buradan şunu anlıyoruz sizde hisse yok.
    1- takip ediyorsunuz size uygun yerden almak için (bu durumda şu psikolojide olmanız gerekmez mi, hissede gelecek görüyorum ama uygun yerden alınırsa. ama yazılarınıza baktığımda hep olumsuzluk var)
    2- hurgz ile işiniz olmaz ( o zaman değerli vaktinizi neden burada harcıyorsunuz)
    3- herşey para değil benimkisi amme hizmeti engin bilgilerimi buradaki arkadaşlara Allah rızası için paylaşıyorum.
    Asla Yatırım Tavsiyesi olarak alınmasın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    Arkadaşlar bi kaç sorum olacak.
    kanal d,cnn turk ve diğer tv kanalları iştirak olarak hangi şirketin altında gözüküyor?
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

7. günaydın hisse daslar dün emeklilik fonlarının alım yapması ümit verici ama üç silahsorler yani teb-iş ve garantinin satması da kaygilandiriyor insanı.
    bu arada citi banki anlamış değilim. pek fazla reaksiyon göstermiyor.izlemekle mi yetiniyor acaba şimdilik. hakkımızda hayırlısı
    ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by katık Yazıyı Oku
    Sn. cesur
    burası bir form, insanlar bilgilerini, öngörülerini fikirlerini elbette paylaşacak. herkes yazınları kendi süzgeçinden geçirir kendi mantık, bilgi, birikim ve risk iştahına göre hareket eder. ancak yazınızda dikkatimi çeken bir husus oldu. neden "hepimize" değil de "hepinize" buradan şunu anlıyoruz sizde hisse yok.
    1- takip ediyorsunuz size uygun yerden almak için (bu durumda şu psikolojide olmanız gerekmez mi, hissede gelecek görüyorum ama uygun yerden alınırsa. ama yazılarınıza baktığımda hep olumsuzluk var)
    2- hurgz ile işiniz olmaz ( o zaman değerli vaktinizi neden burada harcıyorsunuz)
    3- herşey para değil benimkisi amme hizmeti engin bilgilerimi buradaki arkadaşlara Allah rızası için paylaşıyorum.
    sana neler yazarım bu yazına cevap olarak ta kesinlikle yazmayacağım çünkü engelliyorlar . 2 li konuşmaya girmeyeceğim kimseyle
    yaturecün emmmeee tavsüye etmeyecün

Sayfa 343/983 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •