Sayfa 399/983 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Herkes elindeki hissenin değerlenmesini ve para kazanmayı istiyo biliyorum benim elimde 100 bin hürgaz var bende isterim belki ama gerçeklerden kaçamayız bu hisseyi kelepir gördüler çünkü zararı çok fazla bu fiyatlar bile iyi bence ..250 milyon zararı var ken 620 milyon tl gibi bi fiyata satılması zararı da üstüne koyarsanız 870 milyon yapar oda 210 milyon dolar gibi bi yat yapar o da 1.53 civarlarına denk gelir hisse fiyatı olarak .. hürgazın tek artısı iktidara yakın bir firmaya satılmış olması ve havuz medyasından reklam vs kaynaklardan sonuna kadar yararlanacak olması .. ve tabiki doğan lanetinden sonsuza dek kurtulmuş olması ..

2.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Ha benim fikrimi sorarsaniz ...!
    Dijitalsiz bir Hurriyet... artik ne olur bilemem...
    A D. adi gecen her hisse den
    uzak durmakta fayda var.
    Cok uzak degil 6-7 sene once size DYH ne oldu hatirlatmak isterim
    100 bedelli yaptilar...1.0 tl topladilar
    sonra 0,36 tl. fiyat bictiler ve DHol le birlestirdiler...yani 2-DYH hisesi 1- DOHL oldu
    simdi i se neredeyse 2,00 tl satildi DYH grubu iceren hisseler
    hemde bir kismi ellernde kaldi kar edenler tabiki...
    Dolar kuruna bakiyorum 2 misli artmis hesap yapmak zor degil 0,36 * 2+= 0,72 tl.
    Yani 6 sene zarar eden bir sirketi 3-misli fiyatina satmis A.D. ve kalkis drusluk hak tan soz ediyor...

Bence uzak durmakta fayda var ...

benim hedefim 1,10 gibi gelirse alirim gelmezse 500 yakin hisse var borsada helbete biri kafama takilir.
    psikolojik sorunların mı var? hem uzak durmakta fayda var diyorsun hem de alım için hedef fiyat veriyorsun..
    1.10 dan aldığın hisseyi ne yapmayı düşünüyorsunuz?

3. Bir ise nekadar gercekci bakarsaniz okadar borsada para kazanirsiniz...
    Yok duygusal ben bu hissedeyim yok herseyi pembe gormeye baslarsaniz...
    pek sansiniz yok....
    Demiroren grubu borsayi hic sevmeyen biridir zaten sevse icinde olurduu...!!!
    Besitas hisselerinin yukselmesi tamamen Demirorenin disinda konu bildigim kadariyla.
    Cagri fiyati olurmu...? bence hayir...
    Hic heveslenmeyin ve hesap yapmaya kalkmayin benden soylemesi
    Hersey SPEK. e kalmistir...Cikmak isterse hisseden zaten yukseltme hamlesi yapar ve bosaltir.
    Son düzenleme : kosta; 07-04-2018 saat: 19:24.

4. Ben 1.44 maliyetle bir şirket hisselerini toplamış olsam bu hisseyi hızla bulunduğu yerden çok yükseklere çekerek insanları yüksek maliyete sokup elimdeki hisselerin bi kısmını ordan satarak hisseyi bi anda geri çeker silkeler sonra götürdüğüm noktaların daha yükseğine götürerek ordan yine verirdim .yani tahmini hareket şeklim şöyle olurdu .. pazartesi 1.51 açar 1.70 kapatırdım salı 1.8x Çarşamba yine 1.8x perşembe 1.9x cuma 2.0x fiyatlara çekerek orda biraz yataya bağlar sonra buradan 2.34 çanağını tamamlayarak hızla 1.65 desteğine çekerdim ordan hızla 3.74 sonra 2.36 sonra 4.70 bu şekilde merdiven çanak yaparak gider daha önce çok hissenin satış hikayesinde bulundum .. Kipa sasa gerel icbct vs.. kimseye kolay lokma yok sabırsız olanlar bir haftaya dökülür zaten .. uzun vadeciler kazanır

5.  Alıntı Originally Posted by TEMEL REİS Yazıyı Oku
    psikolojik sorunların mı var? hem uzak durmakta fayda var diyorsun hem de alım için hedef fiyat veriyorsun..
    1.10 dan aldığın hisseyi ne yapmayı düşünüyorsunuz?
    Tursusunu kurmam heralde satmak icin alirim okadar basit /sabah alirim aksam satarim...

6. Bunlar mal pazarlayan ve küçük yatırımcıya zorla mal boşalttırmaya çalışan kişiler

7. Yav arkadaş bir bitmediniz. Aynı kişiler dönüp dönüp geliyor. Varlığınız güven veriyor.

8. Bosverinnn bunlar hep oldular hep olacaklar...biz önümüzdeki maçlara bakalım...hayırlısı olsun

Sayfa 399/983 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •