Sayfa 412/983 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Arkdaşlar burda herkes farklı görüşte, ortak olan hissedar olmamız, bizde duyarlı insanlarız herşeye ama gerek yok, olay başka platforma geçer, gereksiz muhabbet olur, o yüzden burda siyaset tartışmamak daha doğru olur.
    hissederlar açısından hürriyetin satışı olumlu olacaktır.satış fiyatına odaklanmasın kimse...uzun vade düşünün kazacaktır

2.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    hissederlar açısından hürriyetin satışı olumlu olacaktır.satış fiyatına odaklanmasın kimse...uzun vade düşünün kazacaktır
    Ben biraz kısacı girmiştim, yakalandım . Uzun vadeci durur muyum burda bana sorarsan durmam, sebebi aklımda başka hisse olması ve tanıdığım başka hisseler. Ama hissede gelecek var, orta vadede 2 lira üstü kesin olur. Şu an doholle ayrılma hakkı fiyatını düşük tutmak için kesin devire kadar belli fiyatlarda tutma-düşürme gibi niyetleri varsa en kötü senaryo o olur.

3. şunu buldum ve kafam karıştı:

BASKI FAALİYETİ VE BASKI TESİSLERİ (“DPCâ€)

Hürriyet Grubu gazetelerinin basımını üstlenen DPC Tesisleri’ne 1997-2011 yılları arasında 282 milyon ABD doları yatırım yapılmıştır. DPC Tesisleri’nde 2011 yılında yapılan yatırımlar aşağıdaki gibidir:

http://www.hurriyetkurumsal.com/tr/N...liyetleri.aspx

4.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Ben biraz kısacı girmiştim, yakalandım . Uzun vadeci durur muyum burda bana sorarsan durmam, sebebi aklımda başka hisse olması ve tanıdığım başka hisseler. Ama hissede gelecek var, orta vadede 2 lira üstü kesin olur. Şu an doholle ayrılma hakkı fiyatını düşük tutmak için kesin devire kadar belli fiyatlarda tutma-düşürme gibi niyetleri varsa en kötü senaryo o olur.
    bügünden yarına düşünmek hata olur bence...artık siyası baskı olmayacağı gibi avantasıda çok olacaktır şirketin...o yüzden yolu uzun diye düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by bayraklı Yazıyı Oku
    bügünden yarına düşünmek hata olur bence...artık siyası baskı olmayacağı gibi avantasıda çok olacaktır şirketin...o yüzden yolu uzun diye düşünüyorum
    Paşam krediliyim borsada,durum ondan kaynaklanıyor. Yoksa sağlam hisseler var. Borsayı bilen uzuncu olur zaten. 1 Taksidi burdan çıkardık, yakalandık, bakalım

6. Bu arada kademeler çok kötü..

7.  Alıntı Originally Posted by TEMEL REİS Yazıyı Oku
    neyse.. biraz da hürriyetin duran varlıklarına getirelim konuyu... bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim.. mesela kaç tane tesisi var? ne kadar arazisi var? tesislerin ekonomik değeri nedir? kaç yerde binası var? binalarının ederi ne kadardır vs..
    Hacı abi acemi olmak araştırmaya okumaya öğrenmeye engel değil

bu sorduğun sorularını cevabı daha önceki sayfalarda çok yazılıp çizildi

google sor oda sana yardımcı olur

hem bizimde atladığımız bilmediğimiz şeyler olursa bizide aydınlatmış olursun

saygılar..
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Paşam krediliyim borsada,durum ondan kaynaklanıyor. Yoksa sağlam hisseler var. Borsayı bilen uzuncu olur zaten. 1 Taksidi burdan çıkardık, yakalandık, bakalım
    anlaşılmıştır...bol kazanç

Sayfa 412/983 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •