Sayfa 428/983 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    1,47 üzeri gelebilecek bir çağrı fiyatı varken ortada sizce kaça kadar düşer

düşsede orada kalıcı olurmu

1 altı için nakit hazırlayakmı üstad...
    bak senin şu sorduğun sorudan bile işi bildiğin belli oluyor usta . ama kendi fikrimi yazayım sadece = bence 1.26 son stop . onun altında alım yapmak nedensiz ve sebepsiz dolayısıyla mantıksız. burdan da döner yukarı yada yataya sarıp bi süre sonra da yukarı yapabilir o ayrı fakat aşa basıcaklarsa zurnanın zırt dediği yer olarak 1.26 gibi gözüküyor altı uçurum . çağrı fiyatı konusu zaten söylemişsiniz yani bende sizin gibi düşünüyorum
    yaturecün emmmeee tavsüye etmeyecün

2.  Alıntı Originally Posted by cesur555 Yazıyı Oku
    ben al veya sat diye bişey yazmıyorum dikkatini çektiyse . grafik bazlı yorum yapıyorum bol şans
    Tek gerekçeniz grafik mi yani? Bir adam mali 1.47 den alacam dese de sizin o saçma teknik anlayisiniza göre grafik 1.26 yi gösteriyor diye birileri ordan satmak zorunda mi aa tekniğe göre 1.26 olmalı diye .. O zaman hiç mali analiz yapılmasın herkes grafige göre alsin satsin. Ne diye finans raporları yayinlarlar ki adamlar firmaların incigini cincigini incelerler ki? Cesur iki cizgi çeksin versin hedef fiyatı

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Tek gerekçeniz grafik mi yani? Bir adam mali 1.47 den alacam dese de sizin o saçma teknik anlayisiniza göre grafik 1.26 yi gösteriyor diye birileri ordan satmak zorunda mi aa tekniğe göre 1.26 olmalı diye .. O zaman hiç mali analiz yapılmasın herkes grafige göre alsin satsin. Ne diye finans raporları yayinlarlar ki adamlar firmaların incigini cincigini incelerler ki? Cesur iki cizgi çeksin versin hedef fiyatı

neden düşmaca yazılar yazıyosun bana ? gir profilime bak tarih tarih kağıt nerdeyken ben ne yorumlar yapmışım ve % kaçı gerçekleşmiş ? bütün olay bu = istatistik . ne yani görüş bildirmek te suç mu ? yalan mı atayım yani 5 lira 10 lira mı olcak yazayım ? bence bu dolandırıcılık olurdu ...

4. ya allah aşkına şapkanı önüne koy ve düşün ama duygularınla değil beyninle . satıldı haberi yok baskı kalktı haberi yok yandaş aldı vs vs vs . sence şimdiye kadar 2.36 çanağını tamamlamış olup oralarda bi yerlerde en azından es verecekse vermesi gerekmezmiydi . ama bunlar naptı tavn tavan 1.75 sonra işlem yapa yapa 1 haftada 1.26 ya bastılar . şimdi bu kağıt gider mi gitmez mi sen söyle bana ? hiç laga luga yapmadan otur düşün ve bi yorum yap buraya okuyalım .

5.  Alıntı Originally Posted by cesur555 Yazıyı Oku
    neden düşmaca yazılar yazıyosun bana ? gir profilime bak tarih tarih kağıt nerdeyken ben ne yorumlar yapmışım ve % kaçı gerçekleşmiş ? bütün olay bu = istatistik . ne yani görüş bildirmek te suç mu ? yalan mı atayım yani 5 lira 10 lira mı olcak yazayım ? bence bu dolandırıcılık olurdu ...
    hocam nekadarda yazılarınızı okuyunca moralim bozulsada %100 haklısınız

burası sırf uçacak kaçacakçılar kulübü değil

herkes kendince yorum yapabilir

beğenmezsen , kafaya takarsan neden beğenmediğini açık açık yazarsın

herkese saygılar
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    hocam nekadarda yazılarınızı okuyunca moralim bozulsada %100 haklısınız

burası sırf uçacak kaçacakçılar kulübü değil

herkes kendince yorum yapabilir

beğenmezsen , kafaya takarsan neden beğenmediğini açık açık yazarsın

herkese saygılar
    Bence iki grupta yazmamali. İnsan ne kadar etkilenmiyorum dese de bilinçaltında burada yazılanlar insanı etkileyebiliyor. Bu da vebaldir. Herkes aldığı hisseyi göklere çıkarıp diğerini yere vuruyor. Bir gerçek var ki o da çağrı fiyatı. Ben hürriyetin geleceğinin çok da kestirilemeyecegini dusunuyorum. Demirören sonrası olumlu da olabilir olumsuz da. Prangalardan kurtuldu deniyor fakat okuyucu kitlesini kaybetme potansiyelini görmek istemiyor mesela bu kesim. Ama su da var demirören bu işi prestij meselesi haline getirmek isterse hürriyet e ağırlık verip cilalatadabilir. O da bir seçenek . tabi zaman gerekli bunlar için. Daha 2 lira olmamış kağıda 5 lira olur demek de saçma geliyor elbet.

7. Arkadaşlar düşüş saati geldi. Saat17:00 hergün aynı Bi saat kala düşüyor. Bakalım bugün ne olacak. Şuan 1,33 ytd.

8. Ortam bozuk güven yok endeks daha gelmese iyi olucak.

Sayfa 428/983 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •