Sayfa 49/983 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 385 - 392 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Senin gibi hissenin ta..........

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Doğan Holding Ankara temsilcisi Barbaros Muratoğlu, tutuklu yargılandığı davada 2 yıl 1 ay hapse çarptırılarak tahliye edildi

3. bigpara borsayı anlık olarak vermiyor, 15 dakika gecikmeli veriyor, hatta sitede ibare var bununla ilgili, bilginizde bir hata olmasın?

Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Dijitala daha agirlik vermeleri gerek. Misal bigpara en eski platform ama hala kimse bilmiyor. Adamlar anlik borsayi bedava veriyor. Baska sitede yok fakat mynet kadar is yapmiyor. Sacmalik bence. Okadar platformun var dergi sektorunun hepsi gazete sektorunun yarisi tv %30 ellerinde yinede kendi reklamini yapamiyor. Dijitalde cok geriler. 6yillik whatsupp bile degeri thy 5 kere satin aliyor. Dusununku 300 ucak var dunyanin 7. En buyuk hava yolu .

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler eğitim amaçlı kendi kişisel görüşlerime dayanmaktadır. katılmadığınız görüşüm olursa yapıcı bir dille gelen her tür eleştiri beni sevindirir. herkese bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by bsayfam Yazıyı Oku
    bigpara borsayı anlık olarak vermiyor, 15 dakika gecikmeli veriyor, hatta sitede ibare var bununla ilgili, bilginizde bir hata olmasın?
    arkadasim ben kullaniyorum. anlik. ama uye olman gerek. yoksa 15dk gecikmeli. hacimde anlik.
    ben cok memnunum. cok iyi site. bazen gir cik.yapmak gerekiyor siteye.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. mobil parali. tarayicidan uyelikle girersen telefonda olsa anlik. yillardir kullanirim. birde isbank mobil uygulamasi canli..bigpara daha iyi. tumunu goruyorum.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Akşama kadar satmayıp kapanışta bir kademe aşağıdan mal vermeye çalışan mallar ne kazanmaya çalışıyor bir bilsem.

7. medya patronlarını çağırmış çok samimi görünüyor aydın doğanla
    pazartesi bir ışık olur umarım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Aydin dogan yolami geldi. Birde ustune hurriyet dgzte bitlesmesi gundeme gelse tadindan yenmez

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 49/983 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •