Sayfa 5/983 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 33 - 40 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

son bir ayda alanalar

satanlar

Ne oldu ki şimdi buna...takaslar için teşekkür ler sayın cefaks herkes portföy u artırmış bende artirdim acaba onlar niye artırdı ...bende kaşıntı var alışkanlık oldu onun için alıyor um adı da güzel kaybetmek bende alışkanlık oldu ben tamam da sevildiği m cayirda otluyorum size ne oluyor neden bu kadar arttiriyorsunuz

Sent from my GT-I9060I using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    Ne oldu ki şimdi buna...takaslar için teşekkür ler sayın cefaks herkes portföy u artırmış bende artirdim acaba onlar niye artırdı ...bende kaşıntı var alışkanlık oldu onun için alıyor um adı da güzel kaybetmek bende alışkanlık oldu ben tamam da sevildiği m cayirda otluyorum size ne oluyor neden bu kadar arttiriyorsunuz

384 bin para girişi var görünce baya rahatladım demek ki tek sazan ben değilim takastaki alanları görünce tamam dedim sazan çiftliğine düştüm ama onlar aynalı sazan acaba niye o kadar aldılar la biri de yazmaz şuraya ....hiç helal süt emmis s pek yok varsa yoksa küçük yatirimci emin...ağam yoksa ...satcam dedi ama....bunu ferite versen var ya bir senede katarlilara satar bize böyle patron lazım kalın saglicakla

6. Danisikli isler bunlar şu gun kimsenin macasi yemez boyle manset atmaya hem siyasette hemde hissede istenilen buydu millette korktu mali bosaltti guzel gunlerin habercisi bence bugunku dusus

7.  Alıntı Originally Posted by manahoza Yazıyı Oku
    Danisikli isler bunlar şu gun kimsenin macasi yemez boyle manset atmaya hem siyasette hemde hissede istenilen buydu millette korktu mali bosaltti guzel gunlerin habercisi bence bugunku dusus
    Aynen katılıyorum...

Sent from my HUAWEI TAG-L01 using hisse.net mobile app

8. Hurriyet genel yayın yönetmeni değişikliği konuluşuluyor etkisi olurmu

Sayfa 5/983 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •