Sayfa 547/983 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Maliyetim 1.27 ben diger yatirimcilardan bahsediyorum.sana 1.10 a getirince alamaman icin elimden geleni yapacagim.oralara gelirse tahtaya iyi bak emi.deniz yatirim ve yapi krediyi takip et oraya verme cesareti gosterirlerse
    La guldurme beni senin gibi babalar cok gorduk biz borsada.
    Gurlediginle kalirsin...

2.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    1,60 ustunden aldiysa bana ne...!
    ben 1,10 bekliyorum
    kimseyi ne kandirdim ne de zorla mall alin dedim
    her koyun kendi bacagindan asilir misali.
    1.23 ü kırıp kaparsa 2 gün 1 liraya kafadan gider usta 1.10 gene sen bilirsin tabi
    yaturecün emmmeee tavsüye etmeyecün

3. çağrı muafiyeti gelebilir; bunlar babamız öldü, acıyın bize baskısı yapabilirler, medya gücüne ihtiyacı olan iktidar ise spk ya baskı yapabilir.
    Burası Türkiye, maalesef açık tebliğe rağmen, muafiyetin asla olmaması gerektiği durum net iken, akla böyle şeyler geliyor.
    YTD

4. çagrı mafiyeti gelmesi hiç bir spk kanuna uymuyor bunu ben söylemiyorum aracı kurumların raporları dogan satış işlemini başından sonuna kadar demirören holdingle yapmıştır tüp kap habeleri böyledir amaç nedir bilinmez yanlız arkadaşlar kanunmu kazanacak kanunsuzlukmu bu spk da bilemem yanlız verecegi kararın aksiyonde olursa buyuk yatırımcılar bu kararı bir kenara yazarlar ve spk itibarını kaybeder satış başından sonuna kadar şeffaf yapmıştır dogan bek leyip gorecegiz yanlız spk bu düzeni takip etmesi ve kararı erken vermesi gerekir güdümlü deyilse neyse arkadaşlar sandıga az kaldı

5.  Alıntı Originally Posted by Marine10 Yazıyı Oku
    çağrı muafiyeti gelebilir; bunlar babamız öldü, acıyın bize baskısı yapabilirler, medya gücüne ihtiyacı olan iktidar ise spk ya baskı yapabilir.
    Burası Türkiye, maalesef açık tebliğe rağmen, muafiyetin asla olmaması gerektiği durum net iken, akla böyle şeyler geliyor.
    YTD
    Konu fiyatın kaç olduğu veya nereye geleceği değil. SPK nın kendi tebliği ve kanunları var. TTkom muafiyeti için tebliği değiştirdiler Hurgz e muafiyet verecek olsalar aynı şekilde Ttkom a da verebilirlerdi. Üstelik orda şirketin ödenmeyen banka borçları nedeniyle bankaların hisseleri satın alması söz konusu.

Burada satış öncesi glokali verdiler 200 Milyonun üzerinde bir nakite. Para şirket kasasına girdi. 0 banka borcu ile devredildi Hurgz. Üstelik net bir satış. Fiyatı belli. Şirket bir bütün halinde devredildi. Yönetim değişti yeni yönetim toplantısı bile yapıldı. Herkes kendi beklentisine göre hareket ediyor. Bana göre muafiyetin kabül edilme olasılığı hiç yok ona göre poziyonumu aldım.

0,94 den bekleyende ona göre bekleyebilir tabi. Ama az biraz insanlıktan nasibi olan başkasının hüznü üzerine kendi mutluluğunu kurarken ortalıkta böğürerek iş yapmamalı. Bekle gelirse al milletin zararıyla dalga geçme.

SPK kararını açıkladığı gün 2 şeyden biri olacak. Ya muafiyet kabül görecek hissede ani bir satış olacak ama her halukarda 0 borçlu ve 6 aylık bilançoda 200 milyon üzeri kar açıklayacak sağlam bir şirket bu fiyatlarda tutunacaktır. Zaten muafiyetin kabül görmesi satın alındı hisse 1,60 dan 1,20 ye geldi. Ortalıkta hiç satış muhabbeti yokken bile kağıt 1,40 lardaydı.

Ancak kanunlar işler beklediğim gibi muafiyet reddedilirse 1 lot bile almaya şans bırakmadan direkt tavan olacak ve 1,60 bandına atacak kendisini. Şağaıya doğru en fazla % 5 risk varken yukarı doğru en az % 30 yükseliş potansiyeli var. SPK kararına kadar kim ne söylerse boş karar gününe kadar her düşüş benim için alım fırsatı. Bunun haricinde ne alsan zarar ediyorsun zaten varsa daha iyi bir beklentisi olan bir kağıt hep beraber alalım. Demirörene satış olmasaydı sadece glokalin doğana satışı ile şirketin kasasına giren 230 milyon bile bu kağıdı 2 Tl yapardı zaten.

6.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Konu fiyatın kaç olduğu veya nereye geleceği değil. SPK nın kendi tebliği ve kanunları var. TTkom muafiyeti için tebliği değiştirdiler Hurgz e muafiyet verecek olsalar aynı şekilde Ttkom a da verebilirlerdi. Üstelik orda şirketin ödenmeyen banka borçları nedeniyle bankaların hisseleri satın alması söz konusu.

Burada satış öncesi glokali verdiler 200 Milyonun üzerinde bir nakite. Para şirket kasasına girdi. 0 banka borcu ile devredildi Hurgz. Üstelik net bir satış. Fiyatı belli. Şirket bir bütün halinde devredildi. Yönetim değişti yeni yönetim toplantısı bile yapıldı. Herkes kendi beklentisine göre hareket ediyor. Bana göre muafiyetin kabül edilme olasılığı hiç yok ona göre poziyonumu aldım.

0,94 den bekleyende ona göre bekleyebilir tabi. Ama az biraz insanlıktan nasibi olan başkasının hüznü üzerine kendi mutluluğunu kurarken ortalıkta böğürerek iş yapmamalı. Bekle gelirse al milletin zararıyla dalga geçme.

SPK kararını açıkladığı gün 2 şeyden biri olacak. Ya muafiyet kabül görecek hissede ani bir satış olacak ama her halukarda 0 borçlu ve 6 aylık bilançoda 200 milyon üzeri kar açıklayacak sağlam bir şirket bu fiyatlarda tutunacaktır. Zaten muafiyetin kabül görmesi satın alındı hisse 1,60 dan 1,20 ye geldi. Ortalıkta hiç satış muhabbeti yokken bile kağıt 1,40 lardaydı.

Ancak kanunlar işler beklediğim gibi muafiyet reddedilirse 1 lot bile almaya şans bırakmadan direkt tavan olacak ve 1,60 bandına atacak kendisini. Şağaıya doğru en fazla % 5 risk varken yukarı doğru en az % 30 yükseliş potansiyeli var. SPK kararına kadar kim ne söylerse boş karar gününe kadar her düşüş benim için alım fırsatı. Bunun haricinde ne alsan zarar ediyorsun zaten varsa daha iyi bir beklentisi olan bir kağıt hep beraber alalım. Demirörene satış olmasaydı sadece glokalin doğana satışı ile şirketin kasasına giren 230 milyon bile bu kağıdı 2 Tl yapardı zaten.
    kardeş benim dilim ve elim yazamadı böyle güzel eline koluna saglık

7. La helalleşmeyen var mi aranizda adamlan?
    sanki ruhu çökmüş hissenin üzerine

8. Se-pe-ka da hürriyeti gomuyor 😁,

Sayfa 547/983 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •