Sayfa 550/983 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Herkes yükselenide düşenide görüyor, grafik gayet açık. Destek-direnç noktalarını ne idüğü belirsiz varlıklardan mı öğreneceğiz. Bilgi paylaşmak kim bu spekülatif adamlar kim. Hukuk olan bir ülkede SPK böyle adamları evine baskın yapıp kulağından tuttturak yakalatır.

2. Bu forum tam tahtacı uşaklarının yatağı olmuş, biri ceza alıyor, diğeri giriyor devreye. 2 ay daha at oynatırsınız en fazla.

3.  Alıntı Originally Posted by pedia76 Yazıyı Oku
    Bugünkü düşüşün sebebi PANDA nın grubundan 500 bin-1 milyon lot kadar bir satış dalgasıydı. Takaslarda görünür belki.
    TEB'in satışları ne olacak hocam.

4. Sıkmayın tatlı canınızı olacak olan neyse o olacak, o almış o satmış, o bunu demiş şu şunu demiş hepsi boş..

Bu hissede bir süre belirleyici olan tek şey SPK'nın kararı olacak, muafiyet var mı yok mu?

Ben sadece bu beklentiye göre pozisyon aldım gerisi artık kısmet diyelim..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

5.  Alıntı Originally Posted by katık Yazıyı Oku
    bist bugün 2013 zirvesine dokunup + kapadı... ama hurgz buna tepki veremedi... cesur arkadaşa kızıyorsunuz spek�in adamı diye ama bence önyargılı olmak yerine yazdıklarında haklılık payı var mı diye de bakmak lazım...
    son yaptığı paylaşımında haklı şayet yarın tekrar 1.23 veya üzerine atarsa yukarıları tekrar zorlayabilir.
    cesur arkadaşa da bir eleştirim var burada canı yanan arkadaşlar varken paylaşımdaki üsluplara biraz daha dikkat etmek lazım... zira paylaşımların olumsuz da olsa bilgi içeriyor..
    Ne yapmamızı istiyorsunuz gardaş zararına satalım mı. Satınca ne olacak sizin karınız ne bunda

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ya neden bukadar kin ve ofke anlamadim olumsuz yazdik diye mi?
    Zaman benim yazdiklarimi hakli oldugumu gosteriyor...!
    Basindan beri ne dedik? (Cagri olmaz olmayabilr: beklentim 1,10 gelir, gelebilir )
    Teknik-grafik burada calismaz SPEK. her zaman ters kose yapar...
    Yani herkezin bir bakis acisi var ...
    Umarum ben degil de siz hakli cikarsiniz... 1,10 gelmediyse dunyanin sonu degil benim icin.
    Baska hisse alirim.

7. çağrıdan muaf olma şansı hiç yok.bu fiyatlara göre net yuzde 35 kar cebpte.yapacağımzı tek şey biraz beklemek.1-2 ay sabretmek.böyle kar bi daha nerde bulunur.borsa zaten düşüşte.çağrı sonrası diğer hisseleri daha da ucuzdan almanın kyfini o zaman süreririz.çağrı olayının olduğu bir hissede teknik grafik hikaye.iki günde hisse en az 1,61 yada o gunkü kura göre daha fazlasına yukselir.

8. Arkadaşlar inşallah olmaz ama olur da spk çağrı muafiyetini kabul ederse hep beraber dava açma şansımız var mı? kimler katılır?
    Konuya hakim tanıdığı bildiği avukat olan var mı?

Sayfa 550/983 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •