Sayfa 553/983 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by SORUZBAH Yazıyı Oku
    Hikmet bey kanun yasa var uygulayan yok ben bu hakkaniyete saygım var ama hiç ümidim yok zaman kazanmak diyorsun spk alet olmasın kararını versin o zaman ucu açık bir zaman var. Kaç gün içerisinde karar vermesi gerekir o da belli değil manipülasyona ortak olmak yasa yada kanun mu işte bizdeki hak adalet kavramları bunlar. İlkokul çağındaki çocukların bile red geleceğini inandıkları halde hergün hissenin erimesine ky nin para kaybetmesine sonuçta kanun yasa dediğimiz spk neden olmuyor mu acele karar vermemekle?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kesinlikle organize bir durumla karşı karşıyayız. Sorsan yasal hakları var, kanuni prosedür işliyor derler. Kararı açıklasınlar bizde yasal prosedürü başlatırız. Bundan sonra burda yazan soysuz manüpülatörlerin yazılarının da ekran görüntülerini alıp dosyalıyorum, mahkeme sürecinde hepsinden hesap sorulacak.

2. Biz kimsede hakkımızı bırakmadık, bırakmayız.

3. Spek la bukadar da olmaz yazik degil mi bu adamlara...

4. Cocuk bahcesinde sandim kendimi bir an

5. Arayin hocam her yol aciktir

6. Aradaşlar red gelirse bende mahkemeye kadar Sizlerle varım . muafiyet talep öncesinde kademelerde milyon lotlar vardı şimdi başı boş bırakılmış tahta kendi halinde takılıyor hafasında. karar çıktığından beri gün aşırı cimer bimer spk ya şikayet dilekçelerimi iletiyorum. cimer bimer aynı gün beni arıyorlar spk ya gerekli şikayetiniz iletildi diye ama spk henüz dönüş yapmadı. oraya yaptığım tüm şikayetlerin de gerekirse mahkemede delil olarak göstereceğim. spk kararının çok uzayacağını sanmam ama seçimlerden sonra muhtemelen cevap gelecektir.

7. neysem tatil donusu bakariz artik 1,10 sanki pahali gibime gelmeye basladi
    1,0 filan olabilir.

Sayfa 553/983 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •