Sayfa 558/983 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Sn çırak haklısınız da ilk defa mi haksızlığa ugruyorsunuz. Adam burda bi kaç ky den kaybedecegi itibarı mi düşünecek. Zaten öyle derdi olsa böyle bir talepte bulunmazdı. Ieyho cemas metro grubu ygyo yyapi genyh artog seker .... Daha ince hisselerde ne dolaplar döndü de kimse hakkini alamadı. Devletin bakanının sözüyle aldığımız asyab hisseleri bir gece de kottan cikarildi. Bu da öyle bir örnek olabilir. Olası bir davada ben de varım bu hakyiyicilere karsi,selamlar. Ytd.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    arkadaşlar bu hürriyet yaparlar yapmazlar demiyorum hukuki bir izah bir madde lagzim zorlama karar alırsa spk bu kagıt hürriyet etkisi olur birdaha bu borsa çagrıya kapanır çünkü herşey açık aleni kap haberleri bir delil ben olmaz demiyorum herşey olur yanılız bu karar hukiki dir ve her kotü niyetli için borsada sigorta olur yazmak istedigim bu avukat arkadaşlar varsa yada tanıdıgı varsa sorsun farkeder farketmez bek liyip gormek lagzim

2. Batık kipa da (Batık olduğu için 0,20 tl ye satıldı) muafiyet talebini reddeden spk 1.61 tl ye satılan hurgz da neye göre bu talebi kabul edecek?
    Bekleyip görelim.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    ne korktum la deme yani nekadar ceza keserler??

Malda sikistiniz o belli alici yok,
    nekadar zarar ...
    Seni malda bir sıkıştırmak lazımda, sen kasarsın kendini, la dur hele biraz sabret. Korksanda korkmasanda malda sıkışacaksın, o zaman malın tadını çıkar.

4.  Alıntı Originally Posted by Vangogen Yazıyı Oku
    Diyelim çağrı muafiyeti oldu. Daha ne kadar düşecek. Kötü senaryo zaten satın alınıyor suan. Şu konuşmalarda dikkat edelim forumda " paşam maşam" terbiyeyi bozmayalim. Yaşımı başımı biliyomusun böyle hitap ediyorsun.
    Hocam ona takacağınızı bilseydim, kullanmazdım, yaşınıza hürmeten. Yalnız sizin üslupta fazla iğneli olmuş. Bol kazançlar.

5. Sn. Çırak emsal olur doğrudurda, minareyi çalan kılıfını hazırlar, bunlarda oyun çok, siyasi mevzularda var malumunuz.

6.  Alıntı Originally Posted by latino Yazıyı Oku
    Sermayesi 552.000.000 TL

Halka açıklık oranı % 22.33

Piyasada yaklaşık 220.652.000 LOT eder

Bunun Ziraat ve Vakıf Banktaki kendisinin olsa 129.000.000 Lot eder

Piyasa da kalan lot sayısı 91.652.000 lot, (hepsini piyasadan alsa ki herkes çağrıya katılmaz diye tahmin ediyorum) 147.559.000 TL eder.

Bu kadar rezilliğin ve itibar kaybının yaşandığı rakam bu eğer yanlış hesaplamadıysam..

İtibar ise milyarlarca dolar eder. YUHHHH yani..

Umarım bir an önce aklını başına toplar, zaten SPK muafiyet vermemeli (kanunlara aykırı) dünya da güven kaybeder..

Not: Yatırım batırım tavsiyesi değildir..
    147.500.000÷4.58=32.205.000 dolar eder.
    1 milyar doların yanında lafını etmek ayıptır beee.... Doğan a ödediğinin %3 ü yapıyor ancak.
    Aydın Doğan a 1 milyar dolar ı bayılırken hiç zoruna gitmiyor iş yatırımcıya gelince zoruna gidiyor beyfendilerin.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Her şey olabilir lakin benim aklıma çok geldi bu muafiyet talebi hatta arkadaşlara muafiyet istemişler diye 1-2 kez espri yapmıştım.
    Lakin tebliğin 18. maddesini de defalarca okudum muafiyet isteyebilirler mi diye ve istediler.
    Şimdi aklıma bişey daha geliyor Muafiyete verilmeyen cevazı mahkemeye taşıma konusu...olur mu olur onu yapan bunu da yapar. Lakin haklıyız güçlüyüz kazanan daima birlik olanlar olmuştur. Haksızlığa karşı her türlü itiraza davaya müdahil olurum.
    yanlış anlamayın bende bu hisse yok.yalnız biz kervan hissesinde spk.çağrı muafiyetine ret cevabı verdi şirket çağrıyı yapmadı mahkemeye gitti 4 sene oldu spk.davayı kaybetti danıştaya karar düzeltme talebiyle temyiz etti.
    diyeceğim şu şayet demirörenler ben çağrıyı yapmıyorum der ve mahkemeye giderse süreç çok uzun.
    tabiki kervanla demirörenler karşılaştırılmaz ama bu ihtimal de var.
    bu durumda bu sürede yatırımcı kalmaz gerçi çagrıya faiz işletilir ama o kadar süre kim dayanabilir.
    spk.nın çağrı davalarında kazandığı bir dava benim bildiğim yok ama kaybettikleri hepsi
    bu sadece bilgi amaçlı yazılmıştır

8. Arkadaşlar,

Ben Ankaradayım, İstanbul da olan arkadaşlara önerm şudur:

2-3-5 arkadaş, Demirören i ziyarete gidin, sonuçta ortakları olarak. Hem başsağlığı vermek için hemde yüzyüze konuyu görüşmek için.
    Hürriyet küçük ortakları olarak, başsağlığı vermek istiyoruz derseniz randevu verirler.

Bu vesile ile tanışma ve konuyu açma ve diyalog ortamı açılı.

Ne dersiniz?

Sayfa 558/983 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •