Sayfa 560/983 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    bu olay bana başta ülkeyi yönetenler olmak olmak üzere iş dünyasındaki kelli felli insanların kendi çıkarları söz konusu olduğunda neler yapabileceğini;hak, hukuk ve adalet kavramının sadece lafta kaldığını apacık gösterdi.20 senedir borsanın içindeyim şu çağrıyı atlattıktan sonra borsaya da imkanım olursa da bu ülkeye elveda demek geliyor içimden.göz göre göre yapılan bu haksızlıklar ,kanunsuzluklar karşısında;insanı kendinden, ülkesinden, kanunlarından, kurumlarından soğutan bu anlayışa ,bu yönetime lanet olsun.
    İşin ilginç yanı sadece siz değil büyük yatırımcı ve kurumlarda bu şekilde düşünüyor sanırım. yoksa neredeyse %40 yukarı potansiyel olan bir hisseyi bizim gibi izlemezlerdi. Kanun ve yönetmeliklerin çok açık olmasına ve aynı konuda daha önce spk kararları olmasına rağmen kimse güvenemiyor. Herkes acabaaaa???? diye soruyor.

2. Her gün yüzde 1 -2 düşüyor. Kim satıyor anlamadım . Dibi yok. Allah belasını versin...

3. Spk sen bitmişsin olum, muafiyete %50 red ihtimali verseler bu kadar düşmez. Demek ki olmayan kılıf hazır. P*ç yavruları.

4. O 1.15 e 200 kusur bin yazan bu tahtayi yapan serefsiz iste
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. Üzülerek ve sahiplerine beddua ederek hisselerimin yarısını 1.60 aldığımı 1.15 ten veriyorum. Bu ramazan ayı ve bayram arefesinde samimi ve içten gelen bütün bedduaları okuyarak.tofaşta paramın yarısını kaybettim. öneri üzerine bunlar temiz aile çocuğudur diye hürriyeti aldım ama maalesef hürriyetimizi elimizden aldılar demirörenler ALLAH 'a havale ediyorum hakkım haram olsun onlara

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Verse de 115 den almıyor 113 üç üde gördük

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Direk dese çağrı muafiyet ini kabul etik burakara dusmezdi . düşük lotla eviriyor çeviriyor.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    bu olay bana başta ülkeyi yönetenler olmak olmak üzere iş dünyasındaki kelli felli insanların kendi çıkarları söz konusu olduğunda neler yapabileceğini;hak, hukuk ve adalet kavramının sadece lafta kaldığını apacık gösterdi.20 senedir borsanın içindeyim şu çağrıyı atlattıktan sonra borsaya da imkanım olursa da bu ülkeye elveda demek geliyor içimden.göz göre göre yapılan bu haksızlıklar ,kanunsuzluklar karşısında;insanı kendinden, ülkesinden, kanunlarından, kurumlarından soğutan bu anlayışa ,bu yönetime lanet olsun.
    İmza attım...

Hissenette çok fazla troll var bunlara cevap verip asla beslemeyin yoksayın en güzeli bloklayın gitsin.. tapatolk da üye ismine tıkla sağ üst köşedeki ... tıkla ignore tıkla...

bye bye troll

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 560/983 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •