Sayfa 561/983 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Bu TEB Mayıs ayında muafiyet istendikten sonra 5 Milyon adet alım yaptı. Haziran ayı geldi çattı mal vermeye başladı 3 milyonunu geri verdi hala veriyor.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

2. Birileri 1,10 dan alacaktı, nerede? çağırın gelsin alsın, birileri de 1 den alacaktı ona da haber salın el ovuşturup kapıda beklesin
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Kaçtan satmıştın kardeş bilemiyorum ama hurgz i ekranından çıkar bence izleyipte moralini bozma. Biz haber verelim sana 1.05 e gelince.
    Şöyle bir bakayım 20 gün evvel 1.30dan satıp çıktığım hurgz nolmuş diye. 1.12ye gelmiş. Ben sana haber vereyim zahmet etme 1brah1m ne kaldı şunun şurasında 1.05e. Moral nasıl bu arada?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu işte ihmalleri olanların ALLAH bin belasını versin inşallah.

5. Bana üzülenler olmuştu çıktım diye. Onlar kendi haline ağlasın önce. Gerektiği yerde inmesini biliceksin. İsterse 0.90 olsun yüzüne bakmam 1 lot bile almam bu tahtadan. Böyle dümen oyun döndürülen yerde para kazanılmaz. Günahımı vermem bunlara günahımı. Umarım muafiyet reddedilir o çağrı sıka sıka olur da millet kurtarır parasını.

6.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Şöyle bir bakayım 20 gün evvel 1.30dan satıp çıktığım hurgz nolmuş diye. 1.12ye gelmiş. Ben sana haber vereyim zahmet etme 1brah1m ne kaldı şunun şurasında 1.05e. Moral nasıl bu arada?

Aferin sana büyük borsacı ödülünü küçük tüpçüyle birlikte sana veriyorum. Küçük tüpçüye selam söyle, büyük tüpçü onu ve çomarlarını özlemiş tez zamanda yanında görmek istiyormuş de o anlar.

7.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Aferin sana büyük borsacı ödülünü küçük tüpçüyle birlikte sana veriyorum. Küçük tüpçüye selam söyle, büyük tüpçü onu ve çomarlarını özlemiş tez zamanda yanında görmek istiyormuş de o anlar.
    İnşallah en az 2 liradan satarsın. Kolay gelsin.

8.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    İnşallah en az 2 liradan satarsın. Kolay gelsin.

USD Kurunun 5,53 olması lazım o fiyat için. Allah korusun ülkeye büyük problem olur.. Bugünkü kurdan 1,67 yeterde artar bile. Sana da kolay gelsin.

Sayfa 561/983 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •