Sayfa 576/983 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bugün nispeten güçlü durdu gibi ne dersiniz.
    Mevcut siyasi durumun devam etmesinden en fazla olumlu etkilenebilecek bir kaç hisseden biri olduğunu düşünüyorum. Tabi bu dediğim uzun vadeciler için geçerli

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet
    Şu itiraz kararı bir an evvel çıksa da asıl o zaman görelim ne kadar güçlü imiş..

2. Adilige devam dgzte de alislara devam

3. Bu başlığı şu anda 12 kişi okumaktadır. (3 üye ve 9 ziyaretçi)

OSKAR, borsavizyon, hikmet52

fazla kimse kalmamış...

4.  Alıntı Originally Posted by OSKAR Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 12 kişi okumaktadır. (3 üye ve 9 ziyaretçi)

OSKAR, borsavizyon, hikmet52

fazla kimse kalmamış...
    O tupcuyle hesap gormeden giden tupcu olsun)
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. Burda olacağız.

6. Ben de hep burdayım.tupcunun eline veregim günün hayaliyle yaşıyorum.😀para buldukça da tavsiye ediyorum arkadaşlara tavsiye ediyorum.bis bırakmaya gelmiyor.

7. Şpk çok calisoyor.adamlar uç satırlık tebliği 33 gundur okuyup idrak edemediler.adamlarin işi çok zor.tupcuyu kızdırmak bisi değil de Tayyip kizarsa he halt ederiz hesapları yapiyorlar günlerdir.gece rüyalarına girer kesin.yazik bu ülkeye.

8.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    Şpk çok calisoyor.adamlar uç satırlık tebliği 33 gundur okuyup idrak edemediler.adamlarin işi çok zor.tupcuyu kızdırmak bisi değil de Tayyip kizarsa he halt ederiz hesapları yapiyorlar günlerdir.gece rüyalarına girer kesin.yazik bu ülkeye.
    Aynen yaparsın yapmazsın tebliğ belli olumlu yada olumsuz 1 günlük süreci var ama bu tür taleplerde min. bir değerlendirme süresi belirlemişler sanırım onun dışına çıkmıyorlar.. İlla bültende mi yayınlanması lazım yoksa bülten dışı birgün de değerlendirme sonucu açıklanabilir mi?

Sayfa 576/983 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •