Sayfa 577/983 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Walter White Yazıyı Oku
    Aynen yaparsın yapmazsın tebliğ belli olumlu yada olumsuz 1 günlük süreci var ama bu tür taleplerde min. bir değerlendirme süresi belirlemişler sanırım onun dışına çıkmıyorlar.. İlla bültende mi yayınlanması lazım yoksa bülten dışı birgün de değerlendirme sonucu açıklanabilir mi?
    Şimdiye kadar bülten dışı yayınlandığını görmedim. Sanki bana Doğan gazetecilik onaylanacak bunu bekle edecekler gibi geliyor. hareketlerden bunu anlıyorum

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Şimdiye kadar bülten dışı yayınlandığını görmedim. Sanki bana Doğan gazetecilik onaylanacak bunu bekle edecekler gibi geliyor. hareketlerden bunu anlıyorum

Sayın balıkadam var mı zulada bu tarz beklentisi olan senetler ?

Bülten harici bilgilendirme geçebilirler şirkete, başka konularda şahit oldum bu olaya, sonrasında bülten yayınlandı.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Sayın balıkadam var mı zulada bu tarz beklentisi olan senetler ?

Bülten harici bilgilendirme geçebilirler şirkete, başka konularda şahit oldum bu olaya, sonrasında bülten yayınlandı.
    Onay sürecinde SPK ile şirket sürekli iletişim halinde oldukları için şirketin Tabii ki onaydan önce haberi olabilir yani ne tür bir karar çıkacağını şirket bizden önce bilebilir.
    En son satılan Deniz Bank var ama onda da fiyat cazip değil Şu anda satış fiyatının bayağı bir üzerinde işlem görüyor yani şimdilik bunun gibi bir şirket yok

4. bultenleri haftalık ve perşembe gunleri yayınlıyorlar hadi onu anladık da illa bir başvuruyu değerlendirmek için minumum 3 ay beklemek niye.salak mı bunlar.gelen talebe bakarsın.tebliğe bakarsın hastir dersin bir günde bitirirsin.saçmalık burda. adam belge -bilgi hiç bişi sunmadan s..k.min keyfi oyle istiyor diye iki satır yazıyla talepte bulunuyor.bizim spk nın kelli felli adamları afallıyor. napsak, ne etsek diye üç ay düşünüyor.işte Turkiyenin geri kalmışlığının temel sebebi bu. bi yerlere gelen insanlar kendilerini bişi sanıyorlar.iş yapmak yerine işi yokuşa sürmenin derdinde.daha doğrusu,doğru bildiğini yapmak yerine kıvırtacak yer ararız.vaktinde tapucularda böyleydi.başvuru yapardın bir ay gun atarlardı.hele gdzte de esas alınacak dolar kuru tebliğ de çok açık ve net.onu bile karara bağlayamadı zavallı spk lılar.demekki adamlarda kafa basmıyor.kendi yazdıkları tebliği okuyup anlayamıyorlar.birilerinin kafalarına vura vura anlatması lazım.ben kaç kere yazdım spk ya anlattım yine anlamamışlar. yazık valla. büyük iş yapıyorlar çok büyükkkk.

5.  Alıntı Originally Posted by OSKAR Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 12 kişi okumaktadır. (3 üye ve 9 ziyaretçi)

OSKAR, borsavizyon, hikmet52

fazla kimse kalmamış...
    Ne diyeceğimizi bilmiyoruz ben şahsen spk ya cimere bimere hürriyet gazetesine 50 den fazla şikayette bulundum ama hala dönüş yok hatta cimeri reise bile şikayet ettim bana dönüş oldu kanuna göre 1 ay dolması gerekir dolduğu halde hala dönüş yok ne yapabiliriz en büyük speek spk dir

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. pkart var onunda yurtdışındaki ana firma el değiştirmiş.ama onda spk ya muafiyet isterlermi bilmem.pkartta hisseleri ele geçirme değil ana firmanın el değiştirmesinden shibi değişiyor.tebliğ derki satın alınan ana firma nın yüzde 10 undan küçük iştiraklerde çağrı zorunluluğu olmayabilir.pkart aana firmanın yüzde 10 undan büyükmü küçük mü bilmiyorum.olursa 2,85 altı aylık ortalama var.ana firmanın satış haberi öncesi.

7. Kap haberi düştü hurgz ile ilgili ortaklık hakkında

SM-J710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by alisantalya Yazıyı Oku
    Kap haberi düştü hurgz ile ilgili ortaklık hakkında

Kendine ortak arıyormuş hurgz

Sayfa 577/983 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •