Sayfa 601/983 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    Dün şekerini malı alındı diyenler bugün yüzde yetmişini sattim diye biliyor bunlar güzel haberker herkez satarsa da bakalım önümüze.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardes sabahki hareketi baslatan seker alici seker ben bu adamin grup disi oldugunu dusunuyorum ondan yukari ittirince bastim ayni zamanda hurgzi dohol kalktikca kaldirdilar aralarinda sifir korelasyon olmali geri cekilcegini tahmin ettim cunku doholle aralarinda hic bir alaka yok.
    Ac gun ici islemleri dohol kalktikca bunu yukari surduklerini goreceksin
    Yanlis adamdan kusku duyuyorsun .dgztede beni takip etseydin gorurdun bu ise ne kadar hakim oldugumu;)
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. Aslında hiç yazmamak lazım boş boşuna zaman kaybı burası .

3.  Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    Aslında hiç yazmamak lazım boş boşuna zaman kaybı burası .

Yo bence iyi bir platform cok iyi dostluklar edindim ben bu siteden .
    Herkese bol sans
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Yarın bir bakmışsın 1.40 o zaman seni avlamis olmazlarmi

5.  Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    Yarın bir bakmışsın 1.40 o zaman seni avlamis olmazlarmi

Abi tahtayi yapan bizler degiliz ki avlasinlar napalim nasip degilmis deriz baska sulara yelken acariz.
    Cagri hikayesi olmasa bu tupcu zihniyetinden 1 lot alinir mi alinmaz 5 paralik adam zaten cagri olmazsa bilinci hic bir yatirimci borsa yatirimi yapmamali
    @borsavizyon

6. O yüzden yatırımcı hiç kazanamıyor Hep oynatan kazanıyor. Korku kaybettirir .

7. Yatırım tavsiyesi değildir

8. Sayın HİKMET ...
    İlgi: 11.06.2018 Tarihli Başvurunuz
    İlgi başvurunuzda özetle, HRGZT ve DGZTE'nin satışı için doğan çağrı muafiyetinin yerine getirilmeyerek hissede pay fiyatının kasıtlı olarak 1,57 TL'den 1,17 TL'ye düşürüldüğü iddia edilmektedir. İlgi başvurunuz Kurulumuz tarafından kayda alınmıştır. Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır.

Kurulumuzca gerçekleştirilen incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçlarını Kurulumuzun internet sayfasında (www.spk.gov.tr) yer alan Duyurular sekmesi altında yayımlanan Kurul Bültenleri'nden takip etmeniz mümkün bulunmaktadır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.
    -----------------------------------------------------------------
    Başvuru Sahibi: HİKMET ..
    Başvuru Tipi: Görüş, öneri ve şikayet
    Başvuru Tarihi: 11.06.2018 03:25:28
    Başvuru Konusu: Piyasa dolandırıcılığı ve bilgi suistimali hakkında
    Başvuru Sahibi E-Posta Adresi: ....
    Başvuru Sahibi Adresi: .
    hrgz de demirören tebliğe göre borsaya açık paylara çağrı yapması gerekirken çağrıdan muafiyet başvurusu yaptı.tebliğe göre muafiyet kriterlerinin hiç birini karşılamadığı çok açıkken siz değerli spk kurulu başvuruyu gündeminize alıp kısa sürede değerlendirebilecekken bekletmeyi ,oyalamayı tercih ederek yatırımcının günahına giriyorsunuz.bakınız hrgzt nin hisse fiyatına.muafiyet başvurusu öncesi.1,57 bugün 1,17 yazzık günah değilmi.bu başvuruyu ne zaman aklınıza getirip kurul gundemine alacaksınız.konunun bekletilmeden değerlendirlerek oluşan maniplasyonun önlenemesi sizin öncelikli göreviniz olmalı.bu sebeple muafiyet başvurusu sonrası işlemlerin alıcıların ve satıcıların incelenmesini ve maniplasyon yapanlar hakkında cezai işlem yapılmasını .neticeden tarafıma yazılı bilgi verilmesini arz ederim

Sayfa 601/983 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •