Sayfa 602/983 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. bu kaçıncı şikayet,adamların umrun da değil.standart cevap yaz gönder.devletin en özl kurumu olması gereken spk tam bir yalama olmuş.üç satırlık işlemi üç ayda neticelendiremecek.yzık.bu ülke niye batmasın ki.kurumları iş yapmaktan aciz.kanunlar kurallar uygulanmamak için var.hakim savcılara güven yok.

2.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    bu kaçıncı şikayet,adamların umrun da değil.standart cevap yaz gönder.devletin en özl kurumu olması gereken spk tam bir yalama olmuş.üç satırlık işlemi üç ayda neticelendiremecek.yzık.bu ülke niye batmasın ki.kurumları iş yapmaktan aciz.kanunlar kurallar uygulanmamak için var.hakim savcılara güven yok.
    https://pbs.twimg.com/media/DIAKBoBWsAATEeD.jpg
    Taa o vakitler borsamizin gelecegini konusmuslar.

3.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    https://pbs.twimg.com/media/DIAKBoBWsAATEeD.jpg
    Taa o vakitler borsamizin gelecegini konusmuslar.
    Galip o günden sonra operasyonlara başladı ve sayısız operasyon yaptı bistte.

Geldiğimiz nokta budur.....

4. Dgzte rokor tazeliyor biz düştüğü müz yere gelmek için haber bekliyoruz.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Adamlar tam sapik cikti niye aldiklarini niye sattıklarını anlamak mümkün değil.tam bir fantazi yapiyorlar.adam oldu gitti yine uğraşıyorlar tupcum benim.

6. Spk bu akşam bülten açıklayabilir
    Endeks güzel, mipaz gidebilir
    Teknik güzel, flama çalıştırılabilir
    eee ne duruyorsun helvacı amca 150 yapsana
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

7. Tek benmi kaldım varmı çalı arkasında birileri. Tek başıma zengin olmak istemiyorum

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. dgzate bülteni olumlu olursa bizimkinin de olumlu olması garantileşmiş olur şeklinde yorumlamak doğru olur mu? ytd

Sayfa 602/983 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •