Sayfa 770/983 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Şuraya bakıyorum da, HURGZ için en çok akıl verenler elinde HURGZ olmayanlar. Hak aramaya gelince tık yok. Ben burada mevzuatı paylaşıyorum birileri rahatsız oluyor. Ben lafa bakmam, bugün gittik hakkımızı aramak için mahkeme sürecini başlattık.

E ne yapalım, birilerinin bizi kurtarmasını mı bekleyelim? Neymiş mahkeme süreci uzun olurmuş, sanki biz uzayda yaşıyoruz bilmiyoruz. Sonuçta haklı isen hakkını arayacaksın, koyun gibi mele, hak aramaya gelince ssss sessiz olmu yapalım?

Arkadaşlar bugün süreci başlattık. Avukata gerek olmaksızın başlattık. 607 tl başvuru masrafları. Bilirkişi atanırsa bilirkişi masrafları buna eklenecek, kaybedersek 1.100 tl daha karşı tarafından avukatlık ücretini ödeyeceğiz.

Avukat tutmayın demiyorum, elbette bu konuda desteğe ihtiyaç duyulabilir ancak zaten Hurgz'den zarara uğramış insanlar bir de avukat masrafı yüklenmesin. Avukat tutacaklara da tavsiyem olacak. Bu konuda da bana yazsınlar.

İdare davalarında hakimin RE'SEN yani kendiliğinden bu davadaki yanlışları düzeltmek görevi.

Birkaç arkadaş biraraya gelir, bu masrafları bölüşürse bu masraf kimseyi üzmez.

Ha dilekçeyi nasıl yazacağız diyen varsa, özelden yazsın desteğimi esirgemem.

Trollere kulak asmayın.
    *** KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. *** LÜTFEN, tüm bilgi, haber ve önerileri akıl süzgecinizden geçirerek son kararınızı kendiniz veriniz YOKSA ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

2. STRATEJİ Arkadaşa aynen katılıyorum hissesi olanlar haklarını idari mahkemede birlik olup arasın bu sizi korkutmasın.

Bir kurup kurun bir fon oluşturun avukatınız varsa daha iyi olabilir ve hakkınızı arayın... Kendinizi kendiniz düşüneceksiniz çünkü zarlarda sıkıntı var belliki.

imzam linktedir...
    https://justpaste.it/78bvw
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3. Arkadaslar hakkimizi nerede arayacagiz tabiki adalete guvenecegiz. Zaten inanmazsak bastan kaybederiz. Daha once dedigim gibi hukuki surec uzun olabilir bu yuzden isinin ehli cok saglam hukukcular lazim bize diger turlu hata yapma luksumuz yok.

4.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    STRATEJİ Arkadaşa aynen katılıyorum hissesi olanlar haklarını idari mahkemede birlik olup arasın bu sizi korkutmasın.

Bir kurup kurun bir fon oluşturun avukatınız varsa daha iyi olabilir ve hakkınızı arayın... Kendinizi kendiniz düşüneceksiniz çünkü zarlarda sıkıntı var belliki.

imzam linktedir...
    https://justpaste.it/78bvw
    Benim gorustugum bir kac kisi var. Ama iyi dusunup karar vermek lazim. İsteyen ozelden yazsin karara varip yolumuza bakalim

5. arkadaşlar dünyada en güçlü silah en ikna edici yer medyadır yanı şuan bulundugunuz form şunu anlamamız lagzim bir aracı kurum 3 milyon satıyorsa bu kimin malıdır..............benim deyil kurumsal bir yatırımcımı nerde adamın canını alır mahkemede satan sevgili ortagımız hani şirket batakya batan irketin parasını holdinge faiziyle tranfer etiye bir batan bir firma nasıl başkasına borç verir bunu bilmek bukonuları yorumlamak lagzım arasıra gazete alıyorum reklam verenler düşmüş neden ne spk sı ne mahkemesi bunlar curuf üç beş geribanın parasında gözü olan bir curuh yok malı tıplamamışlar nasıl toplamamışlar herifci oglu doymutor yapısına bakarsanız dogrular birakta birazını yukardan ol bu kadar kiloyu nasıl taşıyacaksınız türkiyenin itibarıyla oynuyorsunuz bunu yazarlar bir kenara sonrada masaya koyarlar ufak insanlar utanmasalar diyeceklerki satarmısınız lütfen

6. trolleriyle saldırmaktan insanların aklını aldınız utanıyorum inandıgımız şeylerin hata oluşundan birde bu ülkede söz sahibi bunlar başka işlerde neler oluyordur neler bunları gördükçe acıyorum güzel ülkemin insanlarına ne hale geldik vantuz sarmış ülkemi doymuyorlar bunlar doyumsuz mahellemizi sarmışlar .........................................

7.  Alıntı Originally Posted by Ky oğlu ky Yazıyı Oku
    Muafiyet başvurusundan hemen önce tüm hurgz hisselerimi satmıştım. Hatrı sayılır kâr elde ettim. Akşam karanlık odada 4 kademe aşağıdan geri fullenince harika bir iş çıkardığımı sandım. Muafiyet basvurusu kap a düşünce saat 22.00 dan sabah 05.00 e kadar oturup düşündüm. Tüm mevzuatı, bilançoları hatmettim. Muafiyet vermesi imkansız görünüyordu AMA burası Türkiye diyip sabah açılışta tüm hurgz ları satıp dgzte ye geçtim. Dgzte leri de bugün satıp ekranı uzun süre açmamak üzere kapattım. Spk ve adalet mekanizması güçlünün yanında. Artık s&p ve nasdaq ta takilacam. Kendi işime de mani olmuyor.
    s&p ve nasdaq nereden işlem yapabiliyorsunuz denizbankta var mı mesela? ne yapmak gerek? teşekkürler

8. Ben cok inandim bu ise mahkeme yoluysa mahkeme yolu. Kesin ve yuklu tazminat alabilecegimiz bir dava acmaya hazirlaniyorum. 2+2 =4 Netice belli. Kimi arkadas spk muafiyet verdiyse vardir bir bildigi mantigiyla yaklasiyor ama kervansaray holding ornegi var. Orda da cagri var dedi spk bunun uzerine sirket dava acti kazandi.

Sayfa 770/983 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •