Sayfa 819/983 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Mipaz gazladı ...sıra bizede gelir mi

Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    Mipaz gazladı ...sıra bizede gelir mi
    sen epey geriden geliyorsun arkadaş

mipaz ile hürriyetin ilgisi mi kaldı!

3.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    sen epey geriden geliyorsun arkadaş

mipaz ile hürriyetin ilgisi mi kaldı!
    İkiside doğandan ayrılmadı mı? İkiside demirörende değil mi? Ben mi yanlış biliyorum

4. belliki yönetim açılan dava sonucunu bekliyor.Yatırımcı ilişkilerinden sorumlu bayan sürekli bu davaları telaffuz ediyor.

Mahkeme spk kararını doğruda bulsa yanlışta bulsa ertesi gün mecburen bu kağıdı götüreceksin

kağıdı aşağıda düşürdünüz satan yok yukarıda götürseniz satan yok top çevirmeye devam kendi aralarında

tüpçünün aldığı fiyatın üstüne el mecbur götüreceksin bu fiyattan olsun maliyetten olsun kimse sana mal vermez

5.  Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    İkiside doğandan ayrılmadı mı? İkiside demirörende değil mi? Ben mi yanlış biliyorum
    Mipaz ile milliyetin alakası yok, milliyet satıldı mipaz satılmadı. Doğanda hala.

6. Bu tip SPek tarfindan toplu hisselerde cikmasi icin 2- temel neden olusmasi gerekiyor!!!
    Ya baska bir grup ve ya kisiler tarafindan hisse toplanmaya baslanirsa ve Kontrol Spek tarafindan riske girerse..
    Pek boyle bir durum gormiyorum… yuzde 70% gibi Spekin elinde.
    2. neden Spek tarafindan toplanmis hisseden cikmak isterse eger fiyat surekli yukari gider 2-3 ay da misliyle fiyati artar ve
    baslar taban-tavan fiyatlar….
    Spek. benim gordugum kadar pek terk etme niyeti yok buralari.
    Hurriyete gelince son 1-yil icinde Spek tarafindan 1,30 - 1,60 fiyat arasinda 15 mil. lot bosalti Spek
    son 3- ay icinde 0,90-1,15 arasinda +10 mil. lot .
    -Hesap yapsaniz ortalama 1,25 eder
    Bu da 10 000 000 tl. eder bu gunku kapanis fiyatlardan
    Bu adamlar bu lotlari er ve gec yerine koyacaklar hemde dusuk fiyatlardan.
    Tupcunun umrunda degil fiyatin ne olacagi Teminat la borsa islem fiyati arasinda baglanti kurmaniza sasarim…
    hissenin borsada islem fiyati 0,2 kr, da olsa teminati etkilemez
    Spekin islem komisyonu araci Krm. aydat olarak odenir 100 000 000 lot islem de yapsa gunluk bu degismez.

7.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Bu tip SPek tarfindan toplu hisselerde cikmasi icin 2- temel neden olusmasi gerekiyor!!!
    Ya baska bir grup ve ya kisiler tarafindan hisse toplanmaya baslanirsa ve Kontrol Spek tarafindan riske girerse..
    Pek boyle bir durum gormiyorum… yuzde 70% gibi Spekin elinde.
    2. neden Spek tarafindan toplanmis hisseden cikmak isterse eger fiyat surekli yukari gider 2-3 ay da misliyle fiyati artar ve
    baslar taban-tavan fiyatlar….
    Spek. benim gordugum kadar pek terk etme niyeti yok buralari.
    Hurriyete gelince son 1-yil icinde Spek tarafindan 1,30 - 1,60 fiyat arasinda 15 mil. lot bosalti Spek
    son 3- ay icinde 0,90-1,15 arasinda +10 mil. lot .
    -Hesap yapsaniz ortalama 1,25 eder
    Bu da 10 000 000 tl. eder bu gunku kapanis fiyatlardan
    Bu adamlar bu lotlari er ve gec yerine koyacaklar hemde dusuk fiyatlardan.
    Tupcunun umrunda degil fiyatin ne olacagi Teminat la borsa islem fiyati arasinda baglanti kurmaniza sasarim…
    hissenin borsada islem fiyati 0,2 kr, da olsa teminati etkilemez
    Spekin islem komisyonu araci Krm. aydat olarak odenir 100 000 000 lot islem de yapsa gunluk bu degismez.
    kosta ilk defa adam gibi, profosyönel bir yorumunu görüyorum. Kafana saksı mı düştü yoksa sizin grup süreyi mi daralttı. Sen bu 3 lot toplayıcı gruptan hangisindensin , A.D. zamanından mısın

8. Ha sana şunuda söyleyeyim bireysel dava açanlardanım, 2 yıl 3 yıl ne kadar sürerse sürsün. O çağrı fiyatına gelmeden satmam . Sizin sabrınızdan geniş benim sabrım.

Sayfa 819/983 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •