Sayfa 821/983 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. İşlem hacmi oldukça düşük satıcıların isteksiz olduğunu gösteriyor. Alıcılar da temkinli. speğin bir ayar çekmesi lazım.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR!

2.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Bu tip SPek tarfindan toplu hisselerde cikmasi icin 2- temel neden olusmasi gerekiyor!!!
    Ya baska bir grup ve ya kisiler tarafindan hisse toplanmaya baslanirsa ve Kontrol Spek tarafindan riske girerse..
    Pek boyle bir durum gormiyorum… yuzde 70% gibi Spekin elinde.
    2. neden Spek tarafindan toplanmis hisseden cikmak isterse eger fiyat surekli yukari gider 2-3 ay da misliyle fiyati artar ve
    baslar taban-tavan fiyatlar….
    Spek. benim gordugum kadar pek terk etme niyeti yok buralari.
    Hurriyete gelince son 1-yil icinde Spek tarafindan 1,30 - 1,60 fiyat arasinda 15 mil. lot bosalti Spek
    son 3- ay icinde 0,90-1,15 arasinda +10 mil. lot .
    -Hesap yapsaniz ortalama 1,25 eder
    Bu da 10 000 000 tl. eder bu gunku kapanis fiyatlardan
    Bu adamlar bu lotlari er ve gec yerine koyacaklar hemde dusuk fiyatlardan.
    Tupcunun umrunda degil fiyatin ne olacagi Teminat la borsa islem fiyati arasinda baglanti kurmaniza sasarim…
    hissenin borsada islem fiyati 0,2 kr, da olsa teminati etkilemez
    Spekin islem komisyonu araci Krm. aydat olarak odenir 100 000 000 lot islem de yapsa gunluk bu degismez.
    Sn kosta spek kontrollü kağıtlarda döylediğinize katılıyorum. hurgz özelinde de dediğiniz gibi dağıtım yapıldı. dediğiniz gibi kağıdın gitmesi için tekrar toplanması ve çıkış için de bir bahane lazım.
    1- toplanma aşaması ne kadar sürer?
    2- hurgz gibi bir kağıtta çıkış için gerekli bi haber kaşdımı?

(neden muafiyet verildiği bizde kalsın, beklenen şey olmayınca usulsüz olduğu bilinsede muafiyet verildi)

3. Gazeteye yıllık abone mi olsak ne yapsak ??

4. Demirören Medya, Hürriyet markasıyla internet basınında Avrupa açılımı yapıyor
    15 Kasım 2018 10:37

Türkiye’nin güçlü medya grubu Demirören Medya, yeni haber portalı Hurriyet.de ile Avrupa’da önemli bir haber ağı için ilk adımı atıyor. Almanca haber portalı olarak kurulan Hürriyet.de, başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın Almanca konuşulan ülkelerindeki herkese hitap edecek. 15 Kasım’da yayın hayatına başlayan dijital platform, her biri farklı alanlarda uzman bir habercilik geçmişine sahip olan Alman ve Türklerden oluşan güçlü bir editoryal kadroya sahip.

Hurriyet.de, dünyadan ve Türkiye’den gelen haber akışlarıyla, özgün bir içeriğe sahip olacak. Almanca yayın yapma ayrıcalığı ile Avusturya, Hollanda ve İsviçre gibi Almanca konuşulan ülkelerde de okurla buluşacak. Siyaset, ekonomi, panorama, yaşam, seyahat, spor ve teknoloji bölümleriyle ilgili güncel, özel ve gündem yaratan kaliteli içerikler platformun haber akışında yer alacak.

Hurriyet.de Türkiye kaynaklı haber akışında Hurriyet.com.tr ve Demirören Haber Ajansından sağladığı güncel haberleri, raporları, fotoğrafları ve videoları kullanacak. Uluslararası haber akışı için ise DPA (Alman Haber Ajansı), AFP (Fransız Haber Ajansı), SID (Spor Enformasyon Servisi) gibi önemli ajanslarla işbirliği yapacak.

5. İsterse dünya lideri olsun .hisse fiyatına 3 kuruş bile yansımadıktan sonra.zarardan kar a geçti .zarar açıklayan birçok şirket tavan olurken kar açıklayan hurgz 2 kademeyi yatırımcısına çok görüyor.bu kar için temettü mü verecek bedelsiz mi verecek yada hisse geri alın yapıp 1 tl üzerine mi atacak ? Ne yapacaksa yapmalı bencee

6.  Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    İsterse dünya lideri olsun .hisse fiyatına 3 kuruş bile yansımadıktan sonra.zarardan kar a geçti .zarar açıklayan birçok şirket tavan olurken kar açıklayan hurgz 2 kademeyi yatırımcısına çok görüyor.bu kar için temettü mü verecek bedelsiz mi verecek yada hisse geri alın yapıp 1 tl üzerine mi atacak ? Ne yapacaksa yapmalı bencee

Sabırlı olun. sabırlı olun... sonra; "yaw bekledim bekledim 2 j
    kademe bile almadılar, ben sattım, kağıt uçtu!" diyenlerden olmayın..

ytd

7. Arkadaşlar hurgz ısınıyor mu?? 1 tl için yükleniyor mu ??

8. Kimse kalmamış

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 821/983 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •