Sayfa 839/983 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Hissesi kalın gruplardan biri sıkıştı, sıkıldı veya tünelin ucunu karanlık gördü, her tarafta mal pazarlanmaya başladı, 5-6-7 liralar havada uçuşuyor. Yırtın kendinizi bakalım.

2.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Hissesi kalın gruplardan biri sıkıştı, sıkıldı veya tünelin ucunu karanlık gördü, her tarafta mal pazarlanmaya başladı, 5-6-7 liralar havada uçuşuyor. Yırtın kendinizi bakalım.
    dogrudur pazarlana bilir ben ce içerde kalan gurup tan ziyade hüriyete karşı spk kararlarından sonra itibarlaştırma girişimi olabilir gibi geliyor bana 0.93 kıramamasının en büyük sebebi bence büyük oyuncuların kagatı çızmesi yoksa fiyat ucuz
    inşallah itibarını geri alır
    mallar zaten patronda
    yaşasın tüpcü

3. Tüpçü bu kağıdı toplar kottan da çıkar ortaklıktan da çıkarır arkadaş ....ortaklarına işkence yapıyorsa ortak sevmiyor demek...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

4. 93 e satışımı yazdım .bunun yüzünden çok kağıt kaçırdım.giderse yeni aşklara yelken açarız

5.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    yani diyeceğim şu ki;
    kottan çıksa bile satmayacağım ben...
    3 yıl boyunca ayrılma hakkından doğan fiyattan satabilme hakkım var...
    3 yıl boyunca aşırı sığlaşan kağıt yukarı yönlü agresif hareketlerde bulunabilir...
    ol du çıkmadı diyelim o zaman da ayrılma hakkından doğan fiyata basarım avucuna:D
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/708092
    Bu DGZTE için yapılan açıklama.
    Süreç aynen böyle gelişir.

Bu arada "3 yıl boyunca aşırı sığlaşan kağıt yukarı yönlü agresif hareketlerde bulunabilir..." demişsiniz.
    Kottan çıkmış kağıt nasıl bu hareketleri yapacak?

6.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/708092
    Bu DGZTE için yapılan açıklama.
    Süreç aynen böyle gelişir.

Bu arada "3 yıl boyunca aşırı sığlaşan kağıt yukarı yönlü agresif hareketlerde bulunabilir..." demişsiniz.
    Kottan çıkmış kağıt nasıl bu hareketleri yapacak?
    Haklısınız sn redkit.kottan çıkan kağıtta hareket olmaz...kottan çıkmak isteyen ve %98 ya da %95 her neyse toplanan kağıtta sığlaşmadan ötürü sert hareket gözlenebilir... diye düzelteyim...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

7.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Forumu şöyle okuyunca Bistin en iyi kağıdı sanırsın. İnsanın aklıyla dalga geçmeyin, en son dolar kurundan hesap yapıyorduk 2 liralar falan şimdi 90 kuruştan kağıt cilalanıyor. Cilala-parlat, cilala-parlat, ver garibana patlat.
    Sermayesi kadar kar açıklıyor ne yapması lazim, sen bistin en iyi kağıdını söyle de bilelim.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar kottan niye çıkarılsın adam borsada kendi reklamini yapiyor piyasa degerini belirliyor, adamın karar genel kurulda karar olması icin zaten sizin hissenize gerek yok. Nasil bir kafa yasiyorsunuz anlamadim bir arkadasta sermaye srttirimindan sonra hisse yuzde 95 olursa hisse siglasicak ve sert hareket olacak demis huu arkadasim senin hisse adedin degismiyor adam yuzde 98 olsa dahi.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 839/983 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •