Sayfa 874/983 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. erinde ortalama tutturamamış. Bedelli değil, tahsisliye spk izin vermiş

2. 1.06 da deutche üzerinden 1m lot alınıp, gün bitmeden geri satıldığını gözlediniz mi. Neyi eksik araştırmışım. Yatırım finansın tahtada arbitraja oynadığını sadece ben mi görüyorum

3. Ayrıca benim elimde yeterince hisse var, aldığıma da çoktan pişmanım, daha fazla almak gibi bir niyetim de yok. Keşke millet ilgi gösterse, kağıt yükselse de canımızı kurtarsak

4. tüpçü 0.77 den aldı sizde ordan alın demek havada kaldı yani yada hangi amaçla yazıyorsunuz bunları

sen o 0.77 nin yanına 1 rakamı ekle tüpçünün maliyeti yine yakalayamazsın

5. Gider buda gider ne hisseler gitti.. Tüpçü borsayı kıtabına gore oynar zamanı geldimi ıkı, üç liradan milleti sıraya sokar... Ama genel olarak borsa düşüş trendine girecek, abd birtakım yaptırımlar uygulayacak gıbı buda uygun yerlerden alım fırsatı verir elbet... Acelemiz yok.. Tüpçunun de acelesi olduğunu sanmıyorum... Daha toplayacaklar bıktıracaklar hikayesini yazacaklar zaman bol.... Bu hisseye girersem 4 yıl vade bıcer beklerim gerisi nasıp...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. İlk olarak tüpçü demedim. İnsanları soyadları ile anarım. İkincisi kağıdın dip yaptığı yer ile rüçhanlı işlem arasındaki sürenin kısa oluşu, düğmeye o noktadan basıldığını düşündürdü bana. Ayrıca kendisi piyasadan almadığına göre 1tl ödemiştir. Ama onun bu işlemi yapması (yani firmanın borçlarının temizlenmesi) bile hisse fiyatını çok yükseltememiştir. Umut fakirin ekmeği, bekleriz.

7. sn kosta ve diğer arkadaşlara bilgi amaçlı bir sorum olacak
    demirörenin tahsisli aldığı hisseleri 13 haziran tarihine kadar satamama durumu var. halihazırda hurgz’nin %77’i demirörende bu tahsisli ile payı yaklaşık %83 civarına çıkacak. kendinin bile 0,36$’dan aldığı bu hisseleri bu fiyatlarda tutmasının ne mantığı var. tamam toplayabildiği kadar toplamak isteyebilir. 13 haziran tarihi geldiğinde bu seviyelerde olması mı mantıklı yoksa daha yukarılarda olmasını mı beklersiniz.

8. bi yukarı yapsada kendimi kurtarsam su hisseden gercekten bulasılmaz buna bilanco,grafik dedik tam aldatmaca

Sayfa 874/983 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •