Sayfa 894/983 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Mahkeme nezaman.

2. Mahkeme yarın yarın

3. La bu memleketin hayalberestide anormal

4.  Alıntı Originally Posted by mltya44 Yazıyı Oku
    ŞEKER YATIRIM Hürriyet HURGZ Hisse Haber Analiz 17.08.2018
    biz de biliyoruz tarih geçen senenin, vurgulamak istediğimiz dava yakınla zamanda ama tam olarak bilmiyorum. yani demek istediğim dava kazanılırsa çağrı fiyatı ort. 8 tl olacak deniyor. OKUDUĞUNU ANLAMA ÇALIŞMASI YAPMALISIN.

5. Kardaş ne davası ne gazanması nerde yaşıyon,uyan yüzün yıka

6. Seni bu portala virüs niyetine mi gönderdiler . Bilgin yok , fikrin yok anlaşılan hissenin de yok, o zaman ne halt ediyorsun burda. Burası tatmin olma yeri değil. Ayrıca şu kahvehane ağzıyla yazmayı da bırak.

7.  Alıntı Originally Posted by vevere Yazıyı Oku
    biz de biliyoruz tarih geçen senenin, vurgulamak istediğimiz dava yakınla zamanda ama tam olarak bilmiyorum. yani demek istediğim dava kazanılırsa çağrı fiyatı ort. 8 tl olacak deniyor. OKUDUĞUNU ANLAMA ÇALIŞMASI YAPMALISIN.
    Hatalı okuyorsunuz...O çağrı fiyatı DGZTE için verildi. Tekrar okuyun Hurgz için muafiyet verildi verilmeseydi 0,35 USD gibi bir rakamdı hatırladığım
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

8.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Hatalı okuyorsunuz...O çağrı fiyatı DGZTE için verildi. Tekrar okuyun Hurgz için muafiyet verildi verilmeseydi 0,35 USD gibi bir rakamdı hatırladığım
    Haklısınız, bilmediğimden değil de dalgınlık tam oldu. 0,36 sent civarı. Bugüne uyarlarsak 2tl civarı, faizini de hesaplarsak 2 lira 15 kuruş gibi. Yani 5 tavan üst üste çekerse olur. Tabi dava kazanılır ki ben bu şansın daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Dava açan arkadaşlardan bir bilyalamadık , yakın tarih ama ne zaman.

Sayfa 894/983 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •