Sayfa 903/983 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Tahtada spek olduğunu zannetmiyorum.Patron&dogs larından başka kimse bunu yapama z...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

2.  Alıntı Originally Posted by robert Yazıyı Oku
    muafiyet sebebiyle zaten cuktun yatırımcıyı hissene sahip cık bari oc uu soysuz hayvan seninde amk spk..........
    Haklısın...

psikopat bunlar ruhunu kötülüğe satmışlar

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3. Hissemiz Hürriyet in aynı iş kolunda olan İHGZT ile 1 yıllık senkronize grafiği...
    Acı olan ne iş yaptığı belli olmayan ismi iyi anılmayan gurup şirketinin,yılların HÜRRİYET karşısında ederini 3 e katlaması...
    O zamanki değeri ile dolar bazlı 1.70 civarından alınan ve 1 Tl den tahsisli kullandırılan şirket,malesef patron destekli olduğu şüphelerimizin olduğu 3-5 aracı kurumun kendi alışlarına verilerek hisse ederi yerle bir edilmiştir.
    Bizler bilançoya güvenerek,alım satım değerine inanarak yatırım yapan küçük yatırımcılarız.Aslında şirket ortaklarıyız.Ama maalesef gerek çağrı muafiyeti,gerekse tahsisli sermaye artırımı ve tahtadaki zülüm karşısında paramız pul olmuş durumdadır.
    Mübarek aylarda bile acımasızca kul hakkı yiyen,müsade eden insanlara söyleyecek söz bulamıyorum...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Hissemiz Hürriyet in aynı iş kolunda olan İHGZT ile 1 yıllık senkronize grafiği...
    Acı olan ne iş yaptığı belli olmayan ismi iyi anılmayan gurup şirketinin,yılların HÜRRİYET karşısında ederini 3 e katlaması...
    O zamanki değeri ile dolar bazlı 1.70 civarından alınan ve 1 Tl den tahsisli kullandırılan şirket,malesef patron destekli olduğu şüphelerimizin olduğu 3-5 aracı kurumun kendi alışlarına verilerek hisse ederi yerle bir edilmiştir.
    Bizler bilançoya güvenerek,alım satım değerine inanarak yatırım yapan küçük yatırımcılarız.Aslında şirket ortaklarıyız.Ama maalesef gerek çağrı muafiyeti,gerekse tahsisli sermaye artırımı ve tahtadaki zülüm karşısında paramız pul olmuş durumdadır.
    Mübarek aylarda bile acımasızca kul hakkı yiyen,müsade eden insanlara söyleyecek söz bulamıyorum...

Bunlar insan olamaz ruhsuz saf kötülük birliği bunun adı...

5. VAH VAH biraz Bos kaldi meydan nereler kadar gommusler
    Sizi gidi sizi
    alslar baslamistir

6. Tahtada lambalama yapan Garant yat. ve kendi alışlarına yağmurlama yöntemiyle satış yapan ve piyasa bozucu işlemler gerçekleştiren kötü niyetli elemanlar.
    SPK ve ilgili aracı kurumların denetçileri nasıl müsaade ediyor!!!!

Emir veya işlemlere ilişkin piyasa bozucu eylemler

MADDE 5 (1) Tek başına ya da birlikte hareket eden kişiler tarafından borsa ve teşkilatlanmış diğer piyasalarda gerçekleştirilen, sermaye piyasası araçlarının fiyatları, fiyat değişimleri, işlem hacimleri, işlem miktarları, işlem oranları, emir miktarları, emir oranları, emir iptal miktarları, emir iptal oranları veya emir gerçekleşme oranları gibi sermaye piyasalarının işleyişi veya sermaye piyasası araçlarının fiyatlarının belirlenmesiyle ilgili veriler dikkate alındığında önemli veya etkili kabul edilebilecek nitelikte;

a) Alım veya satım yapılması, hesap hareketi gerçekleştirilmesi, emir verilmesi, emir iptali veya emir değiştirilmesi,

b) Farklı fiyat kademelerine emir iletilmesi,

c) Bir dakikadan daha az zaman dilimlerinde piyasadaki en iyi alım fiyatına eşit veya piyasadaki en iyi alım fiyatından daha düşük fiyatlı satım emri ya da piyasadaki en iyi satım fiyatına eşit veya piyasadaki en iyi satım fiyatından daha yüksek fiyatlı alım emri iletmek şeklinde yön değiştiren emirler verilmesi,

ç) Kendinden kendine veya karşılıklı işlemler gerçekleştirilmesi,

7. İşleme Dayalı Manipülasyon

SerPK’nun 107. Maddesinin 1. Fıkrası uyarınca; “Sermaye piyasası araçlarının fiyatlarına, fiyat değişimlerine, arz ve taleplerine ilişkin olarak yanlış veya yanıltıcı izlenim uyandırmak amacıyla alım veya satım yapanlar, emir verenler, emir iptal edenler, emir değiştirenler veya hesap hareketleri gerçekleştirenler iki yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin günden on bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılırlar…â€

8. Arkadaşlar Arşimidis Piston Fabrikalarının Türkiye sanayisindeki yeri konusunda ödev projesi vermiş öğretmeni komşunun çocuğuna bilgisi olan var mı?

Sayfa 903/983 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •