Sayfa 910/983 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by checkup Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ne kanunu, mevzuatı paylaşıyorsunuz? O iş bitti artık. İşine gelirse uygular, gelmezse uygulamaz.
    Bu zihniyete oy verenlerin ne düşündüğünü merak ediyorum. Adam diyor "burası siyaset yeri değil". Sana yapılan adam kayırma işi siyasetin bir sonucu ama. Önümüzde seçimler var. Mağdur olduğunuzu, bu yüzden bunlara bu yüzden oy vermeyeceğinizi önünüze gelen siyasetçiye haykırın.

Oy verip de ağlamayın sonra. (vermeyenleri tenzih ederim.)

Tabi ki mahkemelerde hakkınızı arayın. Belki hukuka inanan hakime rastgelirsiniz. Şansınıza.

Yatırım tavsiyesi değildir.

SM-N900T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşe siyaseti karıştırmayın diyorsunuz ama:
    -Türkiye demokraside 110. sırada.
    -Türkiye "özgür olmayan ülkeler" kategorisinde.

Yüksek Mahkemelere eş, dost akraba atanıyor.
    AIHM, Anayasa Mahkemesi'nin etkin bir hukuk yolu olup olmadığını tartışıyor.

Siyaset, sermaye piyasalarının göbeğinde, eli cebinizde.
    Sorumluluk bunlara oy verenlerde...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hurgz hisse dağılımı kimde ne kadar ( ziraatte rehin olan hisse adedi, hakim ortak’da ne kadar %79 civarı hatırlıyorum, yada daha detay bilen varsa) şimdi hurgz zarar ediyo ve bu demirörenin umrumda değil çünkü ona alacaksın dediler aldı, zararını iddaa gibi yerlerden çıkarır.
    ortalıkta dolaşan haberlerde yok turkuaz yok socar , şimdi demirören zarar eden medyayı elinden çıkarmak istese ve geçmişte kipa örneğinde olduğu gibi düşük fiyyattan verse spk mevzuatı gereği en az %95 paya sahip olması gerekiyor ve pay sahiplerine verilcek hisse fiyatı yeni mevzuat gereği son 30 günlük hisse ortalaması (yani 0,71) alınır eğer böyle bir durum olursa.
    o yüzden sorumu tekrar edeyim, böyle bir olasılık var mı, ziraatte rehin olan hisseler demirörene geçer mi, dağılım ne durumda demirören o kadar hisse toplamış olabilir mi?

3. Tüpçü hisse alımı yapsa kapa bildirmek zorunda değil mi arkadaş, diyelim başkaları vasıtasıyla hisse toplatsa sonuçta onu da toptan devralsa yine bildirmek zorunda , var mı böyle bir bildirim yok !!!

4.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Tüpçü hisse alımı yapsa kapa bildirmek zorunda değil mi arkadaş, diyelim başkaları vasıtasıyla hisse toplatsa sonuçta onu da toptan devralsa yine bildirmek zorunda , var mı böyle bir bildirim yok !!!
    mevzu sadece kottan çıkarmak değil, demirörenin emenatçi olduğu varsayımıyla ilerde elinden çıkarmak istese ve konuşulduğu gibi turkuaz veya başka birine satsa şirkwt zaten zarar ediyor 0,36 cent’den aldığı hurgz 0,15 cent’den satsa yeni alan çağrı yapacak olsa zaten 0,7’li fiyatlar normal fiyatı olmaz mı?
    f/k’sı 0,76’lar yani hisse ucuz teknik olarak ama hissede hareket yok. yanlış anlaşılmasın sadece beyin fırtınası yapmak için yazıyorum. bilgi sahibi olan fikir sunarsa daha iyi olur.

5. Gözüme güzel göründü bu hisse bakar bakmaz elektrik aldım.
    80 krş 3/10/2019 dip not olsun

6. Gözlerini kontrol ettir
     Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku

Gözüme güzel göründü bu hisse bakar bakmaz elektrik aldım.
    80 krş 3/10/2019 dip not olsun
    VKY-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Mahkemeyle ilgili bilgisi olan paylaşabilir mi arkadaşlar ?

8. arkadaşlar ne olcak bu hurgz hali bistte çıkmayan hisse bi hurgz kaldı.

Sayfa 910/983 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •