Sayfa 917/983 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927967 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,329 - 7,336 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. An itibariyle 1.70
    Birseneye yakın bekledim 1.01 maliyet ile ama şu fiyattan satmak nasip olmadı, belki tecrübesizlik belki korku.
    Eldeki malın 3de 2 sini 2. tavandan sonra 1.27 den verdik dünde kalan kısmı 1.49 dan.
    Bunada şükür yıllık faiziden fazlasını alabildik gene ama 4. gün hala tavana gideceğini rüyada görsem inanmazdım.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün herkese mal var. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    An itibariyle 1.70
    Birseneye yakın bekledim 1.01 maliyet ile ama şu fiyattan satmak nasip olmadı, belki tecrübesizlik belki korku.
    Eldeki malın 3de 2 sini 2. tavandan sonra 1.27 den verdik dünde kalan kısmı 1.49 dan.
    Bunada şükür yıllık faiziden fazlasını alabildik gene ama 4. gün hala tavana gideceğini rüyada görsem inanmazdım.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    akıllı adamsın vesselam ama pismanlık duyduysan yine yazılabilirsin 1,01 e kadar gelebilir hızlı giden at gibi oldu ama sanki dertleri brut takasa sokup acıkcıları ortadan kaldırmak gibi

4. Açık varsa anlaştılar sanırsam.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Milli Ali Osman Yazıyı Oku
    Açık varsa anlaştılar sanırsam.ytd.
    bugun acıga alış staış krediler kapandı usta brut takas gelirmi bilmem

6.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    bugun acıga alış staış krediler kapandı usta brut takas gelirmi bilmem
    Büyük ihtimal gelir. Kesine yakın gelmesi. Sonra ne olur, o önemli. Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Milli Ali Osman Yazıyı Oku
    Büyük ihtimal gelir. Kesine yakın gelmesi. Sonra ne olur, o önemli. Ytd.
    ben bugun 1,71 ustu kapar diyorum cok rahatım tabi bu kendi dusuncem beni baglar

8. Ermaye pıyasası kurulu kararı uyarınca devreye alınan volatılıte bazlı tedbır sıstemı (vbts) kapsamında brmen.e, hurgz.e ve mtryo.e payları 20/11/2019 tarıhınden (seans basından) ıtıbaren 04/12/2019 tarıhıne (seans sonuna) kadar acıga satısa ve kredılı ıslemlere konu edılemeyecektır. Not: Vbts kapsamında getırılen tedbırler; pazar degısımı ve dıger nedenlerle uygulanacak olan acıga satıs ve kredılı ıslem yasaklarından ve brut takas uygulamasından ayrı olarak degerlendırılmelıdır. Pıyasa yapıcılı sureklı ıslem yontemıyle ıslem goren paylarda, tedbır nedenıyle tek fıyat ıslem yontemı uygulandıgı sure boyunca pıyasa yapıcılık faalıyetı yapılmaz.

bu zaten gelmis farkedememisim 2 taban tavan daha brut takas

Sayfa 917/983 İlkİlk ... 417817867907915916917918919927967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •