Sayfa 922/983 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. küçük yatırımcı kalmamış gibi

2. küçük yatırımcıyım ben buyrun

3. Malı topluyorlar gıbı gıbı... Ky de kalmadığına gore bir miktarla pozisyon almada sıkıntı yok... Yasak bitene kadar bekleriz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Yakında buralar şenlenır..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Ihgzt nın 5/6 tl olduğu ortamda hurgz kaç tl olmalıdır!!! .. Hurgz bır markadır,
    bır isimdir...!!!

6. Terbiyesizler bu endekste bile eksi ve satış baskısı yapıyorlar ! Sanki bu kağıdı 1.70 e goturenlerin bu boş tahtayı götürme gücü yok !! Öldünüzmü amk , 118.000 endekste bu fiyata hurgz mı olur amk !!!

7. Burada da halay başlasın artık.... ...

8. açığa alım satım yasağı devam ediyor mu bu hisse de

Sayfa 922/983 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •