Sayfa 930/983 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Uyut bizi hürriyet masal anlat bize ....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Tüpcüün gazı yok ...bunların sülalesine bi gaz pasmak lazım .koca hafta boşa gitti...tık yok ����

3. AN itibarı ile ihlgzt +6 yukarıda hurriyet -0,8 aşagıda bide hissede baskı yok diyorsunuz bakalım nereye kadar gidecek bu işin sonu...

4. Hissede birileri operasyon yapacaktı yasak gelince elinde patladı ve buyuk zararları oldu, ıkı üç ay daha bu senette ben birşey beklemem sürpriz bir satış vesaır olmazsa.. Kaldıran kıme satacak bu senedı, almaya çalıştığında musterı hizmetlerine bağlanmak için on dakika bekliyorsun.. Bist gerçekten de son zamanlarda şaibeli gorduğu tahtalara gerekli müdahaleyi yaptı yapıyor ve yeni magdurlar oluşmasını engelledi bana gore.. O yuzden burada kimsenin kimseyi beklettıği mal almak için çalıştığı yok kanımca bazen gunluk 1 milyon TL bile işlem olmayan tahtadan ben birşey beklemem.. Yasak gelmeden önceki hacımlere bakmak yeterli...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Kimsenin mal almak için gelmediği tahtada baskı olmaz.. Talep olmalıkı baskı olsun, talep olmayınca kıme baskı uygulayacaksın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Hey gidi koca hürriyet iki kişi takip eder olmuş masa sandalye şirketleri bile senden iyi durumda ...tik tak tik tak zaman işlesin bakalım...

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Hey gidi koca hürriyet iki kişi takip eder olmuş masa sandalye şirketleri bile senden iyi durumda ...tik tak tik tak zaman işlesin bakalım...
    Fırtına öncesi sessizlik...

8. 62 milyon zarar açıklamış...

Sayfa 930/983 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •