Sayfa 942/983 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Bügün sabah eşleşmede 40k sattım 147 fiyattan ..aşadan alırım diye ama heralde öyle bi imkan bermeyecek gibi ..
    Ytd

2. 1. Çeyrek bilançosu ne zaman açıklanacak bilgisi olan varmıdır acaba.

3.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Bügün sabah eşleşmede 40k sattım 147 fiyattan ..aşadan alırım diye ama heralde öyle bi imkan bermeyecek gibi ..
    Ytd
    Bende bu kım sabah sabah diyordum.. Zaman yaklaştıkça talep artacak gıbı duruyor benim de tahmınım bu yonde.. Üstüne birde guzel bır kar açıklarsa harika olur... Ben açıkçası gecen yıl zararların kapatıldığı bu yılla beraber guzel kar rakamlarının geleceğini umuyorum. .hurgz doganda ıken bıle 2 TL nin altına düşmemişti pek.. Doburun geldıgı fıyatlara baksanıza..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by redblood Yazıyı Oku
    1. Çeyrek bilançosu ne zaman açıklanacak bilgisi olan varmıdır acaba.
    En geç 1 haziran bılıyorum .. Tam çıkış gunü, bakarsınız son gun gelır bellimi olur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bende bu kım sabah sabah diyordum.. Zaman yaklaştıkça talep artacak gıbı duruyor benim de tahmınım bu yonde.. Üstüne birde guzel bır kar açıklarsa harika olur... Ben açıkçası gecen yıl zararların kapatıldığı bu yılla beraber guzel kar rakamlarının geleceğini umuyorum. .hurgz doganda ıken bıle 2 TL nin altına düşmemişti pek.. Doburun geldıgı fıyatlara baksanıza..
    Maliyetim çok düşükdü sabah sabah karımın 2 ye katladıgını görünce dayanamadım ...
    Eşleşmeyide göremedim sabah bi ara ekranda ..artık nerden giderse dedim 147 alfı birisi .dönecem yine bu hissede daha iş var .ytd ..svg

6. Sanırım 1 haziranda değil, 9 haziranda bitiyor yasak...

7. Bilançomu gelecek acaba...

8. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Sayfa 942/983 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •