Sayfa 948/983 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,577 - 7,584 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Teşekkürler arost. Paylaştığın görüntü ve bilgiler çok yararlı oluyor. Özellikle benim gibi borsayı canlı izleme programı olmayanlar için.

2. Neler oluyor hurgz!!!!!...tavana göz kırpıyor sankı..
    Son düzenleme : kwon3; 01-09-2020 saat: 12:51.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. 1.99 tavanda 1.1 milyon var .....Çizerlermi ki 🙋🏻♂🙋🏻♂🙋🏻♂🙋🏻♂

4. İnşallah bu seferde bist yönetimi sürpriz yapıp 3 ay daha demez.. Geçen dediğinde senette yakalandım. Zarar etmedim ama az bır karla çıkmıştım beklentim oldukça yuksekti.. Bakalım bu sefer ne olacak zincirleri kırabilecekmıyız..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    İnşallah bu seferde bist yönetimi sürpriz yapıp 3 ay daha demez.. Geçen dediğinde senette yakalandım. Zarar etmedim ama az bır karla çıkmıştım beklentim oldukça yuksekti.. Bakalım bu sefer ne olacak zincirleri kırabilecekmıyız..
    Bu sefer onu dememesi lazım işin oku çıkar ..Başka kağıtlara baksınlar gidipde

6. Oyak kapanışta bilerek 89 a bastı kağıdı ...çok şüpelenmemize sebep oluyor bu hareketler ...acaba diyorum büyük operasyon mu yapacaklar ...Bütün emareler onu gösteriyor ama yinede bizim işimiz teknik ...2.35 civarı direnci var ...

7. Sende özledin değilmi normal seansa geçip işlem yapmayı..

8. Oyak neden bu kadar yuklu mal verıyorkı.. Alanda ky olamaz herhalde..

Sayfa 948/983 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •