Sayfa 960/983 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Haksızlığa uğrayıp bu haksızlığa karşi mücadele edip şavaşan tüm yatirimcilari tebrik ederim.
    Davayı kazanmişsınız. Suan ki kur ile 5.40 tl + yasal faiz.

O dönemde bende de ağırlıklı dgzte vardi az bir miktar da hurgz vardi. Miktar az olduğu için onemsemeyip dava açmadim ben.

O dönemde elinde olupta sarmadan bu güne kadar tutan tüm yatirimcilar bu haktan faydalabilecek. %90 ı satmıştır diye tahmin ediyorum. Ama kalan %10 tekrar tebrik ederim. Hayırlı olsun.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aleni bir şekilde tupçuye peşkeş çekilip; ky nin parası asalakların yönetimindeki devlet kurumu eliyle koca kafaya hediye edilmişti. Bendede vardı sattım tabi. Ama korkunç beddualar ettim.

Devran dönmeye meyledince mahkemeler hızlanmış. Peki o zaman elinde olupta bu adi düzeni görüp satanlar ne olacak?

Cimer cevaplarında her hangi bir yönetmelik dışı eylem yok diyen spk yöneticileri ne olacak?

Bu adamların pardon deyip çekilmesi kanıma dokunuyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    O dönemde ben de vardı spk çağrıya muafiyet kararından sonra satmıştim.

Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    O dönemde ben de vardı spk çağrıya muafiyet kararından sonra satmıştim.
    Bendede vardı SPK.aleyhine dava açmayı düşünüyorum
    Kim tutar bugüne kadar elinde

Her platformda kanunsuzluk diye yazdım.
    SPK.gerekce bile yazamamisti.
    SPK.bu işin sorumlusu.tabiki danışıklı isti

6. Çoğu arkadaşı hatırlıyorum o zamanlardan. Resmen hepimizin hakkini yediler.

Bu saatte sonra yapilabilecek bir şey var mı araştırmak lazım. Çünkü çok büyük haksizlik var. Tüpçü bu işten cok kazancli cikiyor yine.
    Piasada 120 milyon lotu var. O zaman spk mafiyet vermeseydi bu 120 milyon lotun hepsinin almak zorundaydı. Şimdi ise taş patlasın 10-15 milyon lotu alip isi bitirecek.

Sonuç olarak bizler buyuk zarar ederken tüpçü cok büyük bir kar ile bu işten siyrilacak.

Bizler muafiyet sonucu ettigimiz zararin tazmini için dava acabilirmiyiz bunu arastirmak lazim. Hukukcu tanıdığı olan varsa sorabilir.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bugun gelen kap komedi otesi.

Adam diyorki 2008 tarihinden itibaren elinde tutanlara odene yaparim sonra alanlara degil

E o zaman tupcu kardes bul Mkk dan o tarihte elinde olan yatirimcilari ben sizin hakkinizi yedim de iade et haklarini.Adalet bunu emreder

Ben bugun aldim hisseyi diyelim.Ne olacak ben yararlanamayacakmiyim simdi.Nerenin kanunu bu?

iyice hak adalet yerle yeksan oldu

8. 16.05.2018 tarihinden itibaren elinde tutanlara

Sayfa 960/983 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •