Sayfa 963/983 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    O zamanda çok şikeyet oldu ama şikayetler bir işe yaramadı sonuçda ederi belli aldıgı fiyet belli eninde sonunda edrini bulur inş.
    Kardeş şikayet konusu çağrı beklentisi ile elinde hisse olanların SPK bulteninde yayınlanan kararla
    Çağrı muafiyeti verilmesi nedeniyle mağdur oluşmasıdır.
    SPK.nin hatalı kararı yargıdan dönmüş ve buna sebebiyet veren SPK aleyhine açılması muhtemel davalardan önce azda olsa SPK.nin bunun önüne geçmek için karar öncesi uyarmaktir.
    30 bin lotum vardı 126 dan sattık şimdi 3 sene elinde tutan istifade edecek kararı var.
    Sen SPK.olarak verdiğin hatalı karar nedeniyle benim gibi yatırımcılar zarara uğramıştır.
    Bunu tazmin etmek için Ankara asliye ticaret mahkemesine dava açmaya ihtiyaç olmadan lehimize bir karar çıkartma haklı mucadelemizdir.
    Yoksa borsada ederi nedir ne değildir bizi ilgilendirmiyor.borsada karlı borçsuz birçok şirket ederinde değil zaten.
    Sağlıklar

2. Dolar arttıkça çagrı fiyatı artıyor final i dürt gözle bekliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    Dolar arttıkça çagrı fiyatı artıyor final i dürt gözle bekliyorum.
    Dün bütün akşam forumun eski sayfalarını okudum.Çağrı sürecini anlamaya çalıştım.O zamanlardan bu güne forumda tek kalan sizsiniz sanırım.Her halükarda çağrı kararının etkileyeceği tek yatırımcıda siz oluyorsunuz.Sabrınızdan dolayı tebrik ederim.

Ben yeni pozisyon almış sayılırım.Muhtemelen bana yaramayacak bu karar.Ancak her halükarda bu hisse bu fiyatlarda çok ucuz.Ha yıllardır ucuzdu.Neden şimdi hareket etsin ki?

Ama ben son düzlükte olduğumuza inanıyorum.Bakalım nasip kısmet artık

4.  Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    O zamanda çok şikeyet oldu ama şikayetler bir işe yaramadı sonuçda ederi belli aldıgı fiyet belli eninde sonunda edrini bulur inş.
    Toprak bey satış haberinden hemen sonra almıştım.Hala duruyor.O zamanlar çağrı süreci normal işlese idi bende verecektim.şimdi satış olmadan önce kimde varsa diyor. Spk kararı 08.2018 de gelmişti.Bu tarihin milat alınması gerekmez mi ?Ne düşünüyorsunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by Sel07 Yazıyı Oku
    Toprak bey satış haberinden hemen sonra almıştım.Hala duruyor.O zamanlar çağrı süreci normal işlese idi bende verecektim.şimdi satış olmadan önce kimde varsa diyor. Spk kararı 08.2018 de gelmişti.Bu tarihin milat alınması gerekmez mi ?Ne düşünüyorsunuz.
    Ayrıca ozamanlardan yazılarınızıda iyi hatırlıyorum.inşallah gönlünüzce olur

6. Benim fikrim malın çogu büyük yatırımcıda cagrı oldu diyelim cagrıdan aldıklarını. 2 liradan milete dagıtacak hali yok veya cagriya girenler mallarının 2 teleden yerine koyma imkanı verirmi.yatırım tavsiyesi degildir.

7. Birde kime çagrı yapılıp yapılmayacagını şahıslar belirleyemez bakalım son karar ne olacak.

8.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Dün bütün akşam forumun eski sayfalarını okudum.Çağrı sürecini anlamaya çalıştım.O zamanlardan bu güne forumda tek kalan sizsiniz sanırım.Her halükarda çağrı kararının etkileyeceği tek yatırımcıda siz oluyorsunuz.Sabrınızdan dolayı tebrik ederim.

Ben yeni pozisyon almış sayılırım.Muhtemelen bana yaramayacak bu karar.Ancak her halükarda bu hisse bu fiyatlarda çok ucuz.Ha yıllardır ucuzdu.Neden şimdi hareket etsin ki?

Ama ben son düzlükte olduğumuza inanıyorum.Bakalım nasip kısmet artık
    Tşk ederim kanatimce sizede yarayacaktır.

Sayfa 963/983 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •