Sayfa 973/983 İlkİlk ... 473873923963971972973974975 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,777 - 7,784 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Sanırım siz haklısınız al sat yapan faydalanamıyormuş. Net bir bilgide degil ama. sanırım sizin dediginiz gini

Yatırım Tavsiyesi Degildir.

En az 15 yıldır sakladığım 20.000 lot var bende.Altı ay kadar önce satıp bir gün sonra tekrar aldım.Belirtilen tarihte elinde olmasını tabiki anlıyorum ama bu kesintisiz saklama ne oluyor?Çok saçma ve haksızlık.

3. Haklısınız ama yinede forum doldurun bir sorun net bilgiye bu şekilde ulaşabilirsiniz.

4. demirören 11 milyon hisseyi 7 den alınca zarardamı bekleyecek. hiç sanmam. kabaca 77 milyon tl ödediği hisseyi daha yukarılara çıkarıp karla satmak ister bence. yani ben olsam öyle yapardım

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. bu adam (aile) şirkete zarar vermesin diye sokulduğu beşiktaşta yıllar önce 140 milyon bırakmış adam, 88 milyoncuk ödeyecek şurada max...çerez parası onun için...

Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    Haklısınız ama yinede forum doldurun bir sorun net bilgiye bu şekilde ulaşabilirsiniz.
    Haklısınız form doldurmak lazım.Belki ilerde mahkemelik durumlar olur.O zamanda form dolduranlarınkini alıyoruz diyebilir bunlar.Her şey beklenir.

7. Şurası kesin demirören arkasındaki siyasi güç ile spk kafaya alıp bu tezgahı kurmuştur... Millet satınca AA biz geri alım yapacağız kararı çıkmıştır... Onbinlerce ky hakkı gaspedilmiştir...

Asli görevi yatırımcıyı korumak olan spk da yol vermiştir... Ky katliamı böyle olmuştur...

Gelecekte okullarda okutulur...

Yazıklar olsun size....

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

8. Bilmem kaç yıl önceki fiyat için, bugün itibariyle 7,40 TL fiyat biçilen ve 11 milyonu bugün bu fiyattan alınan hissenin piyasadaki diğer paylarının mevcut fiyatlarda kalması borsanın doğasına aykırı. Haftalık grafikte daha net görülen 2,70 ler civarındaki birkaç defa geçilemeyen eski tepeler çok hızlı geçilebilir. Birkaç hafta sonrasında ben demiştim diyerek ahkam kesmek için yazılmıştır. Yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazançlar.

Sayfa 973/983 İlkİlk ... 473873923963971972973974975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •