Sayfa 978/983 İlkİlk ... 478878928968976977978979980 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,817 - 7,824 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Dava başvurusu var mı diye CİMER e yazdığım dilekçeye cevap geldi.Mevzuata uygun değil deyip kapsam dışı diye yazmışlar.Yani şirketler dışında kamu kurumları hakkında bilgi vermiyorlar anladığım kadarı ile.

Ülke öyle bir tezek çukuruna sürükleniyor ki en sonunda paralarımıza alenen çökülürse şaşırmayacağım artık.Bir sabah uyandığımızda senin hesaptaki paraya artık yok dense kim ne yapabilir ki?

Ben yiyemedim buyur sen ye.

2. Pamuk ören medya gurubunu satmak istediğini borçlu olduğu kamu bankalarına duyurdu ..not ..olumlu ..hisse deyeri 54 cent ..ytd

3. Varlık fonu alsın, nasıl olsa zordaki yandaşlara destek atıyor

4. Pay Devri tarihindeki T.C. Merkez Bankası dolar alis kuru fiyati ile ve Pay alım teklifinin fiilen başlayacağı günden önceki iş günü T.C. Merkez Bankası dolar alis kuru fiyatindan yuksek olan fiyat olacak. Yani yarin cagri yapsa bugunun MB dolar alis kuru gecerli olur. O da 4.4581 . Lot basina 1.61 TL yapar. 1.61 bugunun yani devrin yapildigi gunun fiyati oldugu icin garanti fiyat.

Alıntı......17/05/2018......

Hürgaz.....2 tl.....

DOLAR.....15 TL.....!!!!!!!!!!!!!!!!....

4 SENE ÖNCEKİ YORUM.....!!!!!!!!!!!!!!!

5. 24/03/2018.....YILINDA YAPILAN YORUM.....!!!!!!!!!!!

2006 daki fiyati 5 tlye yakin olan hurriyet ve 2006 dolar 1.3 tlyken 2018 dolar 4 tl oldu. 15 tlye tekabul ediyor suanda hisse uzerinde baskı ve cezalar kalkıyor bence sabreden kazanir bu hissede.boru dill turkiyenin dsgitimiyla tesisleriyle medya virtiyozu olan hurriyet degerini bulacaktir. Ekrani kapayip ise guce bakmak eniyisi bu hisse burlarda kalmaz diye dusunuyorum saygilar ... yztirim tavsiyesi olamaz..

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...............

6. 25/05/2018....YILINDA YAPILAN YORUM.....!!!!!!!!!!!!!

AvatarıKüçük Çiftçi Küçük Çiftçi is offline
    Bronz Üye

Duhul
    Feb 2017
    Gönderi
    3,594
    Hep derler ki hiç dünya markamız yok, ben kendi alanında lider 4 dünya şirketinde çalıştım, birinde ise satın almaya denk geldim,

Yabancı şirket der ki aman kimseyi mağdur etmeyin, herkesi memnun edelim çünkü bunlar nihai tüketici hayat boyu müşterimiz olacaklar o yüzden güvenlerini kaybetmeyelim bakış açısına sahipler...

Çünkü şirketlerin var olmalarını sağlayan biz tüketiciler/yatırımcılarız, tüketici her zaman Kral'dır tüketicisi olmayan şirket bir hiçtir..

Şimdi tüpçünün yaptığına bakın; SPK tarafından verilmiş bir hakkı 3 krş para için bütün güvenini sıfırlıyor.

Bak tüpçü burada ki yatırımcılar, Tv izliyor, gazete okuyor, benzin mazot alıyor, tüp alıyor ve sen bunların hakkını bile bile yemeye çalışıyorsun, bu insanlar asla senin ürünlerini kullanmaz bir daha, zamanla pazar payının nasıl eridiğini, şu anda göz diktiğin 3 krş.tan kat be kat fazlasını kaybettiğini anlayacaksın, ama o zaman iş işten geçmiş olacak..

Belki bir dönem gelecek hisse satmak zorunda kalacaksın ve yatırımcı arayacaksın bu yaptıkların hatırlanacak ve diyecekler ki al hisselerini müsait bir tarafına sok...

Bu olay da bile neden dünya markası çıkaramadığımız ispatı..

!!!!!!!!!!!!!!!..............?????????????

7. 27/06/2018 de yapılan paylaşım....!!!!!!!!!!!!......

Demiroren hisse basi 0.36 dolardan almis yani hisse su anki fiyatla 1.66 tl ye tekabul ediyor buda yarin yola devam anlamina gelir mi acaba.ytd.

Alıntı paylaşım.....!!!!!!!!!!!

8. Spk ve mahkeme Tüpçüye efendi....

Senin hissen....7.40 tl diyor....

Tüpçü 7.40 Tlden yatırımcıdan bi kamyon hisse geri alımı yapıyor.....

100 milyon tl ye yakınn para veriyor....!!!!!!!!!

Bu hissenin tahtası.....50 milyon tl ile....

10 tl olur.....!!!!!!!!!!!

Tüpçü kurnaz.....!!!!!!!!!!.....??????????.....

Sayfa 978/983 İlkİlk ... 478878928968976977978979980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •