Sayfa 907/983 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,249 - 7,256 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Hürriyet: Son günlerde basında yer alan Şirketimiz de dahil olmak üzere Demirören Medya Grubu'nun el değiştireceğine ilişkin iddialar hiçbir surette gerçeği yansıtmamaktadır

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Hürriyet: Son günlerde basında yer alan Şirketimiz de dahil olmak üzere Demirören Medya Grubu'nun el değiştireceğine ilişkin iddialar hiçbir surette gerçeği yansıtmamaktadır.
    *** KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. *** LÜTFEN, tüm bilgi, haber ve önerileri akıl süzgecinizden geçirerek son kararınızı kendiniz veriniz YOKSA ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

2. Ne diyeceklerdi tamam satıyoruz mu dıceklerdı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Değerli dostlar eski bir dgzte ve hurgz yatırımcısı olarak son durumu merak ettim. Geçen yıl dgzte de yüzümüz gülerken hurgz da üzülmüştük. Benim ağırlık dgzte oldugu için hurgz ları da zararina satıp çıkmiştım.

Hurgz için dava açan arkadaşlar vardı özellikle sayın strateji çok önem veriyordu bu dava işine.

Son durumu merak ettim davalar ne durumda ilerleme var mi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Mahkeme bugünmüydü arkadaşlar bilgisi olan varmı

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Değerli dostlar eski bir dgzte ve hurgz yatırımcısı olarak son durumu merak ettim. Geçen yıl dgzte de yüzümüz gülerken hurgz da üzülmüştük. Benim ağırlık dgzte oldugu için hurgz ları da zararina satıp çıkmiştım.

Hurgz için dava açan arkadaşlar vardı özellikle sayın strateji çok önem veriyordu bu dava işine.

Son durumu merak ettim davalar ne durumda ilerleme var mi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın balıkadam;
    HURGZ için dava açanların davası tek bir dairede toplamışlardı, oradan da karar çıktı, toplu başvuruyu menfaat birliği yok diyerek reddeden bu daire açılan davada SPK'nın almış olduğu muafiyet kararını haklı buldu, mahkemeye başvuran küçük yatırımcıları da haksız buldu. Açıkca bu kararı bekliyorduk, şimdi bölge idare mahkemesine bu karara itiraz ederek yeniden başvuracağız. 1 seneye az bir zaman kala idare mahkemesi bu kararı verdi şimdi sıra bölge idare mahkemesinde. Bakalım orada neyle karşılacağız.
    *** KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. *** LÜTFEN, tüm bilgi, haber ve önerileri akıl süzgecinizden geçirerek son kararınızı kendiniz veriniz YOKSA ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 907/983 İlkİlk ... 407807857897905906907908909917957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •