Sayfa 422/983 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    hurgz için kelepir fiyata gitti vurgusu var her yerde. bu durumda neden almak istemesin çağrıdan? hissenin fiyat hareketleri zaten bunu belli edecek.
    Satın alanın cebinde 1 cent bile kalmamamıştır.Paran yoksa 1 krş.'a bile alamazsın .O yüzden genelde tecrübelerime dayanarak çağrı fiyatının üzerinde seyir bekliyorum.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Satın alanın cebinde 1 cent bile kalmamamıştır.Paran yoksa 1 krş.'a bile alamazsın .O yüzden genelde tecrübelerime dayanarak çağrı fiyatının üzerinde seyir bekliyorum.
    Demirörende para mı kaldı ki, aynı fikirdeyim, tek çaresi yükseltmek.En azından çağrıya kadar. Yalnız kredinin 2 yıl geri ödemesiz olduğunu hatırlayalım.
    Son düzenleme : Iron-i; 09-04-2018 saat: 22:39.

3. Teknik değerlendirme yapacak arkadaş var mı. OBO mu yapar, bugün 1.41 desteğinden döndü, yarın 1.34 denerse kötü olur..

4. Demirören'de para kaldı mı ki den ziyade parası varken mi aldı? abudik gubidik işler dönerek alındığı ortada. çağrı süreci temiz olduğu sürece çağrı fiyatının üzerinde seyredeceği/ seyretmesi gerektiği konusunda hemfikirim.

5.  Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    Demirören'de para kaldı mı ki den ziyade parası varken mi aldı? abudik gubidik işler dönerek alındığı ortada. çağrı süreci temiz olduğu sürece çağrı fiyatının üzerinde seyredeceği/ seyretmesi gerektiği konusunda hemfikirim.
    Atmıştır elini cebine ufaktan. Temizlik beklememek lazım..

6. Yarın da düş hemi Hurgz düşmez isen kırılırım. Bu kadar oynak Bi hisse görmedim. %10 artıyor. %20 düşüyor. Bu hafta en fazla 1,20den kapat olur mu. Daha aşağı da olsa olur. Ytd. Sıkıldım bu hisseden.

7.  Alıntı Originally Posted by malatya2344 Yazıyı Oku
    Yarın da düş hemi Hurgz düşmez isen kırılırım. Bu kadar oynak Bi hisse görmedim. %10 artıyor. %20 düşüyor. Bu hafta en fazla 1,20den kapat olur mu. Daha aşağı da olsa olur. Ytd. Sıkıldım bu hisseden.
    amaçları zaten seni beni bıktırıp üstten sattıklarını alttan toplamak... oyuna gelmemek lazım. y.t.d..

8. Zaten satmam. Spk duysun 1tl ye düşse satmayacam. Para benim değil mi ama takip etmeye uyuz hisseyi ytd

Sayfa 422/983 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •