Sayfa 786/983 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by zerog26 Yazıyı Oku
    spk ya sikayet dilekcesi yazdik gerekceli karari aciklamalari adina gelen cevap ise spk nin boyle bir uygulamasi yokmus idari mahkeme yoluyla cevap verebilirlermis. dusunun ki bu kurum kucuk yatirimciyi koruma adina kurulmus bi kurum.
    avrupada olsa bu karara imza atanları ipe götürürler.ondan sonra da bizi ab kapısında oyalıyorlar diyorlar...
    ya kendi yavrusunu yiyen zihniyeti ab netsin??
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

2. Vakıftaki mal kimin bilen var mı? Oyun planı ne bunların bunun üzerine düşünmeliyiz

3. 2.35 tl den almadığını 1.10 ve aşağısından toplayıp 2.35 üstüne atıp mahkemeyi düşürürler...pay değerini daha aşağıdan toplamış olurlar.spk da bir ceza almaz...hurgz nin değeri 2006 da 4 tl idi su an 7....8 den aşağı olmaması gerekir...sadece reklam ilan gelirleri 200 _300 m civarına gelebilir...hükümete yakın bir işadamı bu adam ve kredileri ödeyebilmesi için iş verilmesi gerekir bu gazeteye...yoksa ziraatbank gazete sahibi olur....telekom gibi olmaz inş.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by STRATEJİ Yazıyı Oku
    DEĞERLİ HÜRRİYET HİSSEDARLARI;

SPK'ya dilekçe yazıp cevabını alanlardan, eğer mahkemeye başvurma imkanı olmayan varsa yapacağı şey çok basit,

https://www.ombudsman.gov.tr/basvuru-formu/

buraya başvuracaksınız. Nasıl başvuracağı yazılı ancak dilekçenin de iyi hazırlanması gerekiyor.

Bu konuda yardım isteyenlere dilekçe konusunda yardımcı olurum. Özelden talep etmeleri yeterli.
    Sayın strateji, ombudsman kararlarının bağlayıcılığı yok diye biliyorum. Yanılıyormuyum acaba?

Bir ay dolmak uzere.bır kac gun kaldı.Ruya mı bu yaşadıklarımız?İnanmıyorum Bu yaşadıklarımıza.
    1.06 şu an .1.45 'te satmayan ben ,tukendim.
    Akıl,adama sermayedir.

6. Sayın kar unut gitsin tarla aldın diye düşün; malesef Türkiye cumhuriyeti devleti muz cumhuriyetine dönmüştür. Bir aile ve etrafındakilerin çıkarı 80 milyondan daha önemli. Devlet kurumu olan spk bademlerin elinde sizde biliyorsunuz bademin dini imanı merhameti paradır, koltuktur. Sabredeceğiz. Demirören abileri emretti böyle bir karar vuku buldu. Bizim yapacağımız tek şey yürekten beddua etmek. Elbet kendilerinden çıkmazsa çoluk çocuklarından çıkar.

7. SPK nın gerekçesini hakikaten çok merak ediyorum...
    hakim ortak değiştimi çağrı zorunlu olmalı ne olursa olsun...
    iş kolu değiştimi de ayrılma hakkı tanınmalı...

hakim ortak için bistte oluşan pay değeri bir anlam ifade etmiyor ki??
    yüzde kaçına sahip o sadece ona bakıyor...
    yukarıdan satıp aşağıdan alarak oluşturduğu baskı ky yi satmak zorunda bırakıyor...
    gerekirse bilanço kalemleri ile oynayıp karı da eritiyor.
    istediği hisseye sahip olunca baskı ortadan kalkıyor ve golden cross....
    ne kadar sürer bilmiyorum ama...
    illa ki o düşeni kırıp üst bantta coşacaktır bir gün...
    tahminim o ki 6 ay-1 yıl kadar 1.4-1.7 arası oynar...1 yıl-3-yıl arası 4-6 arası oturur...
    iyi yönetilirse

Sayfa 786/983 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •