Sayfa 106/983 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 841 - 848 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by KIRIMLI Yazıyı Oku
    Sn Dexter,

Bu buradan anlatmam benim epey uzun ve meşakkatli.
    Bunların her biri bir Km taşı benim için.
    Kullanılan indikatörler aynı olmasa da 2004 yılı Aylık grafiği suan ki grafiğe cok benziyor.
    2004 yılı grafiğini hemen hemen aynı mantıkla calıştım. Sanırım bu size bir fikir verebilir.

Aylık grafiği acıp oradan da bakabilirsiniz. Ben bu grafiğin sormuş olduğunuz kısmına benzeyen bölümünü paylaşıyorum.
    Grafik daha net anlaşılsın diye de grafiği Lineer olarak paylaşıyorum.

özelden HEDEF neresi diye soran arkadaşlar oluyor. Bunu buradan yada özelden söylemek benim için vakti gelir vebal kaynağı olur. Zaten gördüklerimi buradan paylaşıyorum.
    Ancak sunu söyleyebilirim benim hedefim enaz 6 ay daha Hurgz yatırımcısı olmaktan yana.
    Bu yolun da hep dümdüz olmadığını biliyorum.

Bekleyeceğim.
    Sn.kırımlı çok tşk ederim.Aydınlatıcı açıklamanız için.

sn kırımlı yazmadan edemiyeceğim bir bakış açısı ancak bu kadar güzel anlatılır...

Dobur da devre kesici işleme alındı.

Biri/ birileri doğan grubunu elindeki Gazate Dergi Pazarlama ne varsa toparlamaya calışıyor.
    Mipaz da görmüştük bunu.

ama ben Hürriyet'imi 3 kuruşa vermem!!
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

4. Yukarı aşşağı lamba yaka yaka 3 er 5 er lotlarla karşılıklı işlemlerle tahta yapmak da yeni moda oldu heralde.
    En geç cumaya kadar bir haber düşeceğinin kesin sinyali bu hareketler.
    Saygılar,
    "Mucizeler gerçekleşirse mucize olur"

Aylık dolar bazlı grafik çalışmam.

Bu yolda önümüze cıkacak olan tepe ve cukurlar grafikte kesik kesik olarak işaretlenmiştir.

Gözüken o ki 0,60 - 0,80 dolar arasında tahta epey sallanacaktır.

Bekleyip göreceğiz....
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

6. ...Kırımlı arkadaşım teknik çalışman için tşk ederiz Tl bazlı bir grafik olsa biraz daha iyi anlyacagız. arkadaşlardan bazıları bir haber beklentisi var sanırım o beklenti gerçekleşirse yani haberin niteliğine göre bir hareket olacaktır bugün baya asansözr yaptıalr ama kapanış güzeldi . 1.53 den 1.65 baya marj yaptılar ytd

3 asağı 5 yukarı TL grafiği de böyle

Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ...Kırımlı arkadaşım teknik çalışman için tşk ederiz Tl bazlı bir grafik olsa biraz daha iyi anlyacagız. arkadaşlardan bazıları bir haber beklentisi var sanırım o beklenti gerçekleşirse yani haberin niteliğine göre bir hareket olacaktır bugün baya asansözr yaptıalr ama kapanış güzeldi . 1.53 den 1.65 baya marj yaptılar ytd

8. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 106/983 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •