Sayfa 756/983 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. İnşaallah küçük yatırımcının hakkini verirler.
    Son düzenleme : Toprak; 19-08-2018 saat: 12:17.

2. Davanın anlamsizlasmasini sağlamak demirorenin vazifesi 1.6 üzerine getirterek...bunun baska yolu yok.iyi niyetini de pzt gorecez bakalim basmaya izin mi verecek dur mu diyecek

3.  Alıntı Originally Posted by lover128 Yazıyı Oku
    Ya arkadaş bu hissenin defter degeri kaç.. yuzde 20 dusen kagitta macd rsi de dax da max da asagi gösterir.. Şirket sahipleri harbi gerizekali ise malsa şirket degeri 50 kuruşa indirir...hisse çıkart edin zarar açıklamadı veya dolar borcu olan kredi çeken bir gazete de degil ve sahibi demirören yapmayın Allah aşkına...olduk bittik ne bu ya...birazcık ülkemize ve yöneticilerimize guvenin...su akar yolunu mutlaka bulur
    Son yazdığınız beni güldürdü.. kanuna güvendiğimiz için zarardayız. İnşallah kurtarılır ümitkar olamasamda..

4.  Alıntı Originally Posted by nurefdal Yazıyı Oku
    Son yazdığınız beni güldürdü.. kanuna güvendiğimiz için zarardayız. İnşallah kurtarılır ümitkar olamasamda..
    Ne yazikki haklisin demekten ileri gidemiyorum ama güvenmekten başka çaremiz varmi ayni gemideyiz aynı toprakların çilesini çekmekteyiz.. .yinede ümitvar olmamız gerek yine de güvenmemiz gerek yine de dogru bildiğimizi söylememiz gerek

5. arkadaşalr spk ya itiraz etmek lagzım karara ve oçıklama istemek lagzım bu kararla mahkeme yoluna gitmek lagzım kanunda nerede yazıyorsa madde tüm türkiye merak halinde hepimizi bilgilendirsinler ret karararının hangi kanuna göre oldugunu önce spk ya yapılan itiraz sonucu hızlandırır ve 7 işgününde detaylı bir açıklama yapmak zorundalar

6. Arkadaşlar bir sorum olacak. Bu kağıtta sonuçta milyon lotları olan büyük yatırımcılar da var. Az da olsa ayrıca yabancı yatırımcılarda bulunmakta. Bunlar mahkeme yolu ile dava açıp Davayı kazansa süreç nasıl işliyor. Dava açmayanları da bu karar etkileyecek mi? Yoksa dava açıp kazananlara mı çağrı fiyatından ve o güne kadar olan birikmiş faizi ile sadece dava açanlara Demirören ödeme yapmak zorunda kalacak. Bu konuda bilen varsa süreç hakkında Bilgi verebilir mi? Mahkeme kararı çıktığında mahkeme çağrı yapılması şartı koyarsa sadece dava açanları mı yoksa herkesi mi etkileyecek bilmediğim için spruyorum. Tüm mercilere itirazımı yaptım. Bakalım nasıl dönüş yapacaklar merakla bekliyorum. Bence herkes bayramdan sonra Demirören grubunu da arayıp şikayetlerini iletmeli. Ben Demirören’e mail attım ama dönmediler. Haftaya telefon açıp bu işi mahkemeye götüreceğini söyleyeceğim. Tepkiler artarsa belki akıllanıp kendileri mahkeme kararını beklemeden çağrı kararı alırlar .

7.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    arkadaşalr spk ya itiraz etmek lagzım karara ve oçıklama istemek lagzım bu kararla mahkeme yoluna gitmek lagzım kanunda nerede yazıyorsa madde tüm türkiye merak halinde hepimizi bilgilendirsinler ret karararının hangi kanuna göre oldugunu önce spk ya yapılan itiraz sonucu hızlandırır ve 7 işgününde detaylı bir açıklama yapmak zorundalar
    SPK zaman kaybettirir ve zorunlu değil. Zaten mahkeme SPK'dan savunma ve evrakları her halükarda ister. Siz direk mahkemeye gidin. ytd

SM-N900T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 756/983 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •