Sayfa 397/983 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Arkadaşım burdakilerin asabını bozma.Körler çarşısında ayna satma.Git DGZTE topiğine yaz değerli görüşlerini.
    Konu ile alakalı olduğu surece istediğim yere yazarım. Doğrular kimseyi sinirlendirmemeli..
    burası kimsenin özel yazışma alanı değil. Ayrıca orada da yazıyorum. Okumak istemezsen engellemek serbest.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by horhor Yazıyı Oku
    Borca batik nedemek.borcmu kaldi kimi kekliyon..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hurgaz her sene kar mı açıklıyordu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by kintos Yazıyı Oku
    Borsa burası para konuşur bilanço teknik vs. her zaman tutmaz, hürriyet nasıl batık kapatsınlar tahtasını o zaman,hürriyet tavan tavan gidince bakalım ne diceksiniz bide dgzte yi de bi süre sonra fiyat olarakta geçecek diyorum ben, bu cümleleri de bi not ediverin bi yere bi zahmet.
    ben kapatsınlar anlamından demek istemedim. sürekli zarar ediyor anlamında dedim. umarım hurgaz fiyat olarak da dgzte yi geçer buna ben de sevinirim. ancak 2 şirkete bilanço odaklı yaklaştığımda yakın gelecekte bunu olanaksız görüyorum..

4. Yaw polemiği bosverin arkadaslar...hayırlısı.olsun

5. Şunu bilelim bu hisse artık 1.44 altına inmez arkadaşlar 1 senedir bu hisseyi boşuna tutmadım .. beklediğim satış gerçekleşti .. bundan sonra tam gaz devam kısa sürede tamamlanan çanak ,kulpa doğru gitmişti ve 1.75 de kulp tamamlanıcak sonra ilk hedef 2.34 sonra 3.74 sonra 4.70 benden söylemesi .. kısa vadelilerin ve kredili satış yapanların ellerine verirler Ve yoluna devam eder .. 6 şudur Demirören bu hissede mal topluyo .. haberim sağlam güvenenler malını tutar yok ben o kadar bekleyemem duramam diyenler çeker gider .. bu iş sabır işi beyler bayanlar .. en az 1 yıllık bir süreç bizi bekliyo..

6.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Açıklamada diyorki hürriyet şirketine ait yüzde 78 lik payimi 155 milyon dolara sattım sonra da diyor ki glokali vb bir kaç sirketi dohole e kaydırılması için islemelere başladım. Tam olarak anlamak güç. Bizim yüzde 22 deki glokal payımızı nasıl satmış olacak bize bir sey vermeden. Bizler hürriyetin tüm iştirakleri ile ortagiyiz. 400 milyon değerindeki bir iştirak al senin olsun diyerek verilmez ya .. Benzer durum dgzte topiginde de var öncü girişim ortaklığı ile alakalı. Nasıl olur bilmiyorum ama dohol un yüzde 22 için glokal payini bizlere ödemesi gerekiyor. Yüzde 78 lik kısım demirören ile aralarındaki bir anlasma. Sn Bist 100 sizin var mi bir fikriniz teşekkürler Ytd.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen katılıyorum...
    1,47 + glokal = hurgz fiyatı

yani kabaca bir hesap yaparsak hurriyetin fiyatı 2,x olur diye ümit ediyorum.

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    hurgaz her sene kar mı açıklıyordu?
    Sayin kosta veya odilsen ayni kafadaki arkadas.biz neye seviniyoz sence.bi dusun bakalim.bembeyaz sayfa acildi baskilardan kutuldu cezalardan degerini bulacaktir. Bir cafedesi n msssda degate var birde hurgazete hangini okursun ilk.ve devletle barisik . Bir hurgaz onumuzdeki sene meb kitaplari basiyoruz derse sasirma beklentifiyat artirir kardes.daha guzel haberler gelir bunsan sonra bu hisseye dumende kaptan isi bilir merak etme kendide 147 den almis tupcunun.artkk ileri bakicaz.insssss

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Satılan fiyatta yaklaşık çağrı fiyatına kimse vermez.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 397/983 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •