Sayfa 790/983 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by mavidemlik Yazıyı Oku
    Acaba bu durumu meclisemi tasimali, milletvekili telefonlari internet sayfasinda var, sanki sonuc alinabilir gibi geliyor
    Meclis mi kaldı. 18 haber sitesine haber yaptırdık, yapabilen yapsın iyi olur siyasilerle.

2. Saygıdeğer dostlar devletin bütün kurumları siyasallaşmış. Muhalefet dediğin adamların hiçbir gücü hükmü ve becerisi yok. Medya ellerinde zaten hürriyet gazetesinde onun için aldırdılar. Demirören'in babasının ağlayıp ben böyle ne yaptım dediği günü hatırlayın. O yüzden benim şahsi kanaatim tek seçeneğimiz var. Toplanıp spk nın önünde eylem yapmak. Gerçekten ciddi para kaybettim; Ama Allah'a yemin olsun para zerre kadar umrumda değil. Zoruma giden artık güzel ülkeme Mustafa Kemal'in ülkesine zerre kadar güvenim ve inancımın kalmaması. Son Son bir yılda 250.000 kişi kişi beyin göçü ile medeni memleketlere gittiler. Sırada biz varız arkadaşlar. Vatanını seven eğitimli hayatını tırnaklarıyla kazanan insanlar tek tek gidiyor. Geriye koca bir insan postası kalacak. Yazık güzel ülkeme bademlerin hegemonyasının altında titriyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Saygıdeğer dostlar devletin bütün kurumları siyasallaşmış. Muhalefet dediğin adamların hiçbir gücü hükmü ve becerisi yok. Medya ellerinde zaten hürriyet gazetesinde onun için aldırdılar. Demirören'in babasının ağlayıp ben böyle ne yaptım dediği günü hatırlayın. O yüzden benim şahsi kanaatim tek seçeneğimiz var. Toplanıp spk nın önünde eylem yapmak. Gerçekten ciddi para kaybettim; Ama Allah'a yemin olsun para zerre kadar umrumda değil. Zoruma giden artık güzel ülkeme Mustafa Kemal'in ülkesine zerre kadar güvenim ve inancımın kalmaması. Son Son bir yılda 250.000 kişi kişi beyin göçü ile medeni memleketlere gittiler. Sırada biz varız arkadaşlar. Vatanını seven eğitimli hayatını tırnaklarıyla kazanan insanlar tek tek gidiyor. Geriye koca bir insan postası kalacak. Yazık güzel ülkeme bademlerin hegemonyasının altında titriyor.
    SPK önünde yapacağımız basın bildirisi olur en fazla, dediğim gibi haber yapacak yerler yaptı. Dava açan açtı,para kaybedip satacağınıza hakkınızı avukat masraflarını da daha sonra iade edilmek üzere dava açarak arayınız, bu aşamada inanın ki gerisi boştur.

4. Bunlar 1 tl den mi anlaştı? Doğan -Demirören. Spk da çanak mı tuttu demirören abisi zarar görmesin diye vakıfta 3 milyon mal kaldı ( vakıf- doğanın malı) bitince ne olacak? Artık bu ülkede herhangi bir kuruma zerre güven kaldı mı? Kafamda deli sorular.

5. Vakıfta kaç milyon lot vardı ki?

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by SHEVCHENKO14 Yazıyı Oku
    Vakıfta kaç milyon lot vardı ki?

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    17 Ağustosta 27 m lot
    14 Eylülde 17 m lot varmış. 14 Ağustosta 11 m sattı. Başkasından virman gelmezse 3 m kaldi

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Büyük oyun söz konusu. Biri malı 1 liradan topluyor. Daha aşağıdan da almıyor anlaşmalı alım satım söz konusu. Spk denen şaibe yuvası da buna çanak tuttu. Maliyet düşürüp sabretmekten başka çare yok.

8. Beklemeye devam sabır

Sayfa 790/983 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •