Sayfa 486/983 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Hurgz de böyle bir durum hiç olmadı. Aydın Doğan şirket zor durumda olduğu için değil kendi isteğiyle sattı medya şirketlerini. Ayrıca Demirören in şirkete yeni bir fon girişi falan yaptığı da yok. Spk neye göre muafiyet verecek çok merak ediyorum.

........(Bu durumda Kurul şirkete yeni bir fon girişinin bulunup bulunmadığını veya sermaye yapısı değişikliğinin zorunlu olup olmadığını inceler).

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    spk ka kararları hukuki kararlardır baglayıcı ozelligi vardır ilerki dönemler için emsal teşkil eder şaka yapıyorlar herhalde 77 milyon doları *** edcekler yatırımcı çagrı fiyatı için mahkemeye gitmesin diye bence mevzu bu arkadaşlar aranızda hukukçu varsa bir baksın
    Arena bilgisayar ve turkcelde de coook önceleri çağrı muafiyeti talebi olmuştu. Danıştay'a kadar yansıdı ve çağrı fiyatını yasal faiziyle sikke sikke ödediler. Danıştay 13. Dairesinin turkcell ile ilgili kararı var ben ulaşamadım. Ulaşan olursa paylaşsın

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dgzte de bugün açıklanan 22 marttaki tcbm alış kuruna göre pay alım teklifi vereceklermiş. Nasıl oluyor iyice kafam karıştı. Bu işi bilen doğru Bilgi ile özetleyebilir mi

4. Bunları demirören bilmiyor mu neye güveniyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by kintos Yazıyı Oku
    Bunları demirören bilmiyor mu neye güveniyorlar
    Demirören ve ekibi bizden ve spk dan daha iyi biliyor. Amaci;
    1 zaman kazanmak
    2 panik yaptırıp aşağıdan mal toplayıp çağrı maliyetini düşürmek.

Benim endişem yok. 1.61 küsur garanti. 17 temmuzdan sonrada faiz işler

Alıntı Originally Posted by Borsa bizim işimiz44 Yazıyı Oku
    Arena bilgisayar ve turkcelde de coook önceleri çağrı muafiyeti talebi olmuştu. Danıştay'a kadar yansıdı ve çağrı fiyatını yasal faiziyle sikke sikke ödediler. Danıştay 13. Dairesinin turkcell ile ilgili kararı var ben ulaşamadım. Ulaşan olursa paylaşsın

Şaka mı bu. ARENA davasıyla uğraşanlardan biri benim. Orada çağrı felan olmadı. Küçük yatırımcı hem Redington, hem Arena eski yönetimi, hem de SPK tarafından dolandırıldı ve bildiğin orta parmak gösterildi.

7.  Alıntı Originally Posted by endülüs Yazıyı Oku
    Şaka mı bu. ARENA davasıyla uğraşanlardan biri benim. Orada çağrı felan olmadı. Küçük yatırımcı hem Redington, hem Arena eski yönetimi, hem de SPK tarafından dolandırıldı ve bildiğin orta parmak gösterildi.
    Arena da yanılıyor olabilirim ama turkcelde bu sahne aynen oynandı kazanan yatırımcı oldu. Arenayi karıştırmış olabilirim

8.  Alıntı Originally Posted by Borsa bizim işimiz44 Yazıyı Oku

harikasın arkadaşlar spk neye bakacak satışta hile varmı yokmu degerindemi bu çakallar yazdıgım gibi 7milyon doların derdine düştü çagrıyı spk 2 tl bile yapa bilirdi bu gibi adamlar borsayı bozar

Sayfa 486/983 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •