Sayfa 493/983 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Kıpada muafiyet istemişti geç açıkladıkları için hisse çok düşmüştü sonra ky lehine karar verildi ama çoğu beklemeyip zararına sattı bekleyenler ise umduğunu bulamadı YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz yönetmelik var her şey belli ama yine de acaba spk demirörene kıyak geçer mi diye düşünüyoruz yapıyorlar muafiyet isteriz diye başvuruyor bile bile sipekülasyon yapıyorlar hesap soran yok iş işten geçtikten sonra spk devreye giriyorlar sonra da burası muz cumhuriyeti değil diyorlar kanun yasa yönetmelik olmayan yerde kabile devletinden farkı yoktur YTD

3.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Dgzte eksi %5 hurgz eksi %12 demek ki burda bayağı bir ky var ki milleti bıktırmaya çalışıyorlar YTD

Doğan gazete de çağrı muafiyeti istemedi ki sadece satış günü olan dolar kurunu talep etti burda durum farklı cagri yapmak istemiyor

4.  Alıntı Originally Posted by Borsa bizim işimiz44 Yazıyı Oku
    Spk nin çağrı muafiyeti ret kararı vermesini takip eden 30 ~ 45 günde elde edilecek minimum ($ kur : 4.45..) kâr oranlarını sizin için derledim. Herkesin anlayabilmesi için misal veriyorum " s.p.k. nin red kararı k.a.p. ' a düştü (sallıyorum tarih 15 haziran) hisse değeri hurgz 1.28 ise 30 günde %25 !!!1.40 ise %15 kar marjı aynı şekilde DGZTE de de geçerli.

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Patron 1,35 alici gozukuyor.
    Ben 2 aydan beri bu fiyat olur demistim...!

6.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Patron 1,35 alici gozukuyor.
    Ben 2 aydan beri bu fiyat olur demistim...!
    O fiyatta olur derken satış fiyatı belli neye göre o fiyat.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Toprak Yazıyı Oku
    O fiyatta olur derken satış fiyatı belli neye göre o fiyat.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Boş konuşanları sittir edin. Kanun , tebliğ ve hesap ortada 1.61 küsur min. Çağrı fiyatı. Dolar 4.45 in üstünde olduğu her gün çağrı fiyatı 1.65 ~ 1.70 hatta 1.75 e kadar yolu var.spk muafiyet isteğini jet hızıyla reddedecek diye umuyorum ytd

8. SPK veya BİMER e yazan var mı. Varsa kopyasını buraya atarsa iyi olur. Bizde üzerinde ufak oynamalar yaparak yollarız.

Sayfa 493/983 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •