Sayfa 548/983 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. değerli arkadaşlar bu muafiyet süresi hakkında bilgisi olan varmı varsa yardımcı olsun ben hürriyet gazetesi yatırmcı işleriyle görüştüm elif özcan diye bir bayan çıktı meali olarak şikayetinizi edin bende aileye bildiriyorum dedi bir çok formda da takip ediyorum dedi ağza alınmayacak laflarda söyleniyor dedi yani anlayacağınız yaptığımız bütün yorum vr tepkiler tek tek okunuyor ne kadar tepki o kadar ses demektir ben size telefonu ve mailini gönderiyorum herkesin üstündeki sorumluluğu lütfen yerine getirsin

[email protected]
    yatirimciiliş[email protected]
    telefon:0212 449 60 88

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. süre spk nın insafında.son örnek kipa da 3 ay sonra muafiyet başvurusunu red etmişler.yani 2-3 ay bekletebilirler en fazla.karar sonrası en geç 1 ay içinde çağrıyı tamamlamaları gerekiyor.çağrı muafiyeti vermeleri imkansız.su anki fiyatlarlardan satanların aklı yok yada kendi çalıyor kendi oynuyor.borsada baska hisselerde parası olanlar için aslında büyük şans bu fiyatlardan almak.

3.  Alıntı Originally Posted by kaya47 Yazıyı Oku
    değerli arkadaşlar bu muafiyet süresi hakkında bilgisi olan varmı varsa yardımcı olsun ben hürriyet gazetesi yatırmcı işleriyle görüştüm elif özcan diye bir bayan çıktı meali olarak şikayetinizi edin bende aileye bildiriyorum dedi bir çok formda da takip ediyorum dedi ağza alınmayacak laflarda söyleniyor dedi yani anlayacağınız yaptığımız bütün yorum vr tepkiler tek tek okunuyor ne kadar tepki o kadar ses demektir ben size telefonu ve mailini gönderiyorum herkesin üstündeki sorumluluğu lütfen yerine getirsin

[email protected]
    yatirimciiliş[email protected]
    telefon:0212 449 60 88

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Degerli dostum emeginiz icin tesekkur ederim tum basvurularimdan sonra Elif hanima da mail attim.
    Hukuka bir gun herkesin ihtiyaci olacaktir.Turkiye Cumhuriyeti halen bir hukuk devletiyse hemen sonuc almamiz icap eder.
    Bol sans ve kazanclar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. ben de görüstüm o hatunla.mail de attım.ağalara söyleleyim size dönüş yapsınlar dedi ama adam rahmetli oldu.ayrıca bimer,cimer,odatv,fox,blomberg ve iki kere de spk yazdım.ne bekletiyosunuz diye.adamlar ramazanlık günde çay kahve ile vakit geçirip 30 sn de vereceği kararı bekletiyo spk üyeleri.umurlarında değil.maniplasyona çanak tutuyorlar.o üyeler benim çalışanım olsa şimdiye kadar kapıya koymuştum.gelen başvuruya bakarsın kitaba bakarsın uymuyorsa yok der geçersin.tayyip boşuna demiyor bizim ülkemizde bürokrasi denen illetler var diye.diyorda o illetleri orda oturtuyor.bide maaş ödüyor.yazık günah bu memlekete.

5. Tatil zamani

6.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    ben de görüstüm o hatunla.mail de attım.ağalara söyleleyim size dönüş yapsınlar dedi ama adam rahmetli oldu.ayrıca bimer,cimer,odatv,fox,blomberg ve iki kere de spk yazdım.ne bekletiyosunuz diye.adamlar ramazanlık günde çay kahve ile vakit geçirip 30 sn de vereceği kararı bekletiyo spk üyeleri.umurlarında değil.maniplasyona çanak tutuyorlar.o üyeler benim çalışanım olsa şimdiye kadar kapıya koymuştum.gelen başvuruya bakarsın kitaba bakarsın uymuyorsa yok der geçersin.tayyip boşuna demiyor bizim ülkemizde bürokrasi denen illetler var diye.diyorda o illetleri orda oturtuyor.bide maaş ödüyor.yazık günah bu memlekete.
    Ben de arayacağım...
    Bunun bürokrasi ile ilgisi
    yazıyla sıfır
    rakamla 0
    eng zero

mesele çakallık tamamen düşenleri ucuza kapma...

yahu bu ülkede herkez mi aç çakal olur....

paraya ihtiyacı olan korkan ky hissesini kapma...

ne uğruna 2 cip fazla alma
    2 villa fazla alma...
    30 italyan pahalı deri çanta fazla alma....

yazıklar olsun...
    lanet olsun....

Hissenette çok fazla troll var bunlara cevap verip asla beslemeyin yoksayın en güzeli bloklayın gitsin.. tapatolk da üye ismine tıkla sağ üst köşedeki ... tıkla ignore tıkla...

bye bye troll

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7. duyarlı olmak zorundayız herkes hakkını arasın bir elin nesi var iki elin sesi var Ata sözünü unutmayalım

8. Geçen hafta borsa düşüşlerinde dahi sağlam durmuştu.. Bu haftada tam tersi.. Geçen hafta red olabilir bu hafta ise onaylanır fiyatlanıyor gibi hareketleri..

Sayfa 548/983 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •