Sayfa 868/983 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Demiroren kredilerle basi dertte….
    Moil, tv. gzt. son olarak spor lotto (idda)
    pek borsada islem yaptigini sanmiyorum…

2. La Adamın purdaki paraya ihtiyacı mı var sankim.Kredi satış matış hepisi masal,gasdeyi asıl alan Demirören değil la kumarbazlar.Mecbur onun üstü gidiyor iş.

3. tam oc hisseye cattık ya nasıl birseysin..

4. Bunlara hıcbırşey olmaz hukumet desteği var arkalarında... Dgzte satıldığında neler söylendi neler... Ağlayan sızlayan kufur eden.. şimdi nerelerde, burada da malı toplasınlar altı aylarını almaz dörte beşlere götürmeleri.. Bekleyen çorbayı tasıyla tabağı ile içer ama alıp unutacaksın bende yok şuan ama param gelirse en kısa zamanda yuklu alıp ıkı üç yıl unutmayı düşünüyorum.. Aydın doğanda bıle iki üç TL arası gidip gelen senet demirörende yerlerde güldürmeyin beni...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by Neruda09 Yazıyı Oku
    Deutche da dümen yapar mıymış. Hafta sonları alıyordum, artık almam. 80kuruştan hissesini alırsam öpsün başına koysun YTD
    Gelsede alsam.. Zaten hep aynı hataları yapmadıkmı 80 kuruştan almayız ama ıkı TL olsun sıraya gireriz... Mesele ucuza alıp beklemek... Mesele çakal olabilmek değil yeğen mesele çakallarla dans edebılmek(sıze değil lafım yanlış anlamayın)... Bunlar 1 tl den tahsisli yaptı hatırladığım bunu katbe kat almadan burdan çıkarmı bu hınzırlar... Vakti gelsin ama acele etmesin...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. çakallara kaldı burası
    bir malı sahibinden habersiz ekemezsin
    yok haneri yokmuş
    yesinler
    batırdı gazeteyi
    konsolite bilanço
    geldigi zaman şapka düşer kel gözükür
    allah herkeze kolaylık versin

7. Bura yine malım bal, kaymak diyenlerle dolmuş,la söyleyincede kötü oluyoz.2 milyon mal itelemişler bugünde.

8. Ak ytr. son bir hafta
    18 000 000 lot alis ort. 1,015
    18 000 000 lot satis ort. 1,025

Sayfa 868/983 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •