Sayfa 875/983 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by katık Yazıyı Oku
    sn kosta ve diğer arkadaşlara bilgi amaçlı bir sorum olacak
    demirörenin tahsisli aldığı hisseleri 13 haziran tarihine kadar satamama durumu var. halihazırda hurgz’nin %77’i demirörende bu tahsisli ile payı yaklaşık %83 civarına çıkacak. kendinin bile 0,36$’dan aldığı bu hisseleri bu fiyatlarda tutmasının ne mantığı var. tamam toplayabildiği kadar toplamak isteyebilir. 13 haziran tarihi geldiğinde bu seviyelerde olması mı mantıklı yoksa daha yukarılarda olmasını mı beklersiniz.
    0.36 sözde verdi kağıt üstü,gerçek 1 lira olsa nerden bileceğisin.13 Haziranda satacağı ne belliki.Bu satış işi şeffaf değil kardaş ayıhmadınız mı daha

2.  Alıntı Originally Posted by mltya44 Yazıyı Oku
    0.36 sözde verdi kağıt üstü,gerçek 1 lira olsa nerden bileceğisin.13 Haziranda satacağı ne belliki.Bu satış işi şeffaf değil kardaş ayıhmadınız mı daha
    sorumu sn. kosta ve aklı başında olan arkadaşlar diye değiştireyim

3. Sn katık 0.36 usd ile ilgili haberi paylaşmanızı rica edebilir miyim? Doğandan ilk alış mı, sonraki rüçhanlı işlemden mi bahsediyorsunuz? Bir de takip etmiş arkadaşlar yanıtlarsa sevineceğim. Ziraat bankası dışında banka var mıydı bu alım işinde kreditör olarak. Eğer kamu bankası dışında bir konsorsiyum oluşmuşsa, sayılar daha gerçekçi olur kanımca.

4.  Alıntı Originally Posted by katık Yazıyı Oku
    sorumu sn. kosta ve aklı başında olan arkadaşlar diye değiştireyim
    La senin her yerin başında olsa ne olur Çöpçü tahımı çöp eşeliyor yiyecek bir şey arıyor

5. La he he 6 ay dolunca hemen satarsız karla, bi akıllı sizsiz memlekette kumarbazlar

6. Neden Demiroren toplasin hisse yi pek anlayamiyorum sizi - bana gore mantik disi bir olay.
    Ha 0,99% ve ya 0,51% ne fark eder ki nasil olsa Temettu datmiyor hisse.
    Ben olsam Yonetim olarak kendime ve diger ayleden olanlara yuksek miktarda maaş bağlardım
    atiyorum 15-20 mil. $ nasil olsa buna karar verecek ben ve aylem çoğunluk hisse elimizde.
    Geriye pek dagitacak para kalmayabilir borsa yatirimcisina.
    Bir 10 sene bu sekilde kazansam iste size bedava gazete
    sonar geriye ne kaldiysya artik baska bir alicisi cikar
    satar bitiririm

7. Ha bu arada koyden tarlayi satip gelmis
    mltya44 gibileri kelepir diye atlayanlar istemedigin kadar
    nereye kadar sallasan

8. Bu adamlar 3-5 sene beklerler bilemedin yine ellerine biraz para gecer daldikca dalirlar
    iste size kara sevda

Sayfa 875/983 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •