Sayfa 880/983 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by vevere Yazıyı Oku
    Senaryo: Tüpçüye haksız çağrı muafiyeti verdi SPK, yatırımcılar bu haksız durumu mahkemeye verdiler. Büyük ihtimalle de yatırımcılar davayı kazanacak, tüpçü de bunu biliyor, ama zaman kazandı ve hisselerinin çoğunu ele geçirdi. Üstüne bir de 40 milyon lot kendine bedelli artırımı yaptı. Yakında dava sonuçlanır çağrıya gitmek zorunda kalabilir. Dahminen çağrı fiyatı geçmişe dönük hesaplamalarla( faiz+kur farkı )2,5 TL civarı olur gibi. Beklemek mantıklı geliyor, şahsi görüşüm bu , gerçekleşebilir veya gerçekleşmeye bilir
    dediginiz gibi olur insallah mahkeme sureci ne zaman basladıkı 3 ay oldumu

2. Yatırımcı iliskilerine sordum açılmış herhangi bir dava yok bilgisi verildi email ile

3. 0.90 gösterirse yollarımız ayrılacak.Küçük yatırımcıyı bile tahtada tutamayanın niyeti çok daha aşağısıdır YTD

4.  Alıntı Originally Posted by robert Yazıyı Oku
    dediginiz gibi olur insallah mahkeme sureci ne zaman basladıkı 3 ay oldumu
    Dava SPK ya açıldı. Çünkü karar verici SPK, hurgz a çağrı muafiyetini o verdi. Yatırımcılar SPK ya dava açtı. Eylül 2018 gibi açıldı ama kimlerin açtığını bilmiyorum. Sadece bir kişi değil bir çok kişi açtı.

5.  Alıntı Originally Posted by usterme Yazıyı Oku
    Yatırımcı iliskilerine sordum açılmış herhangi bir dava yok bilgisi verildi email ile
    Davalı SPK,

6.  Alıntı Originally Posted by vevere Yazıyı Oku
    Davalı SPK,
    Tskler bilgi icin

7. Bu dava nezaman görülecek bu bilgiyi nerden ve nasıl öğrenicez beyler

8. Davalar ankara idare mahkemesinde acilmis ankarali bir arkadaş varsa ogrenebilir

Sayfa 880/983 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •